Whitesnake już dzisiaj

Newsy
Whitesnake już dzisiaj
Już dzisiaj zespół Whitesnake wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Występ brytyjskiej legendy hardrocka został wyprzedany.
"Już dzisiaj zespół Whitesnake wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Występ brytyjskiej legendy hardrocka został wyprzedany."

 

Grupa Whitesnake została założona w połowie lat 70-tych przez Davida Coverdale'a, byłego wokalistę formacji Deep Purple. Kariera tej brytyjskiej grupy nabrała tempa w latach 80-tych, dzięki wydanej w 1984 roku płycie "Slide It In". Album pokazał wszystkie atuty zespołu i na stałe wpisał go w świadomość wszystkich sympatyków mocnego brzmienia i krytyków muzycznych. Silną pozycję zespołu umocnił zawierający największe hity "Is This Love" oraz "Here I Go Again" krążek Whitesnake z 1987 roku. Z uwagi na członkostwo aż trzech muzyków Deep Purple w Whitesnake oraz muzycznych inspiracjach zaczerpniętych z Deep Purple Whitesnake bardzo często porównywany był do tej grupy.

Skład zespołu zmieniał się wielokrotnie. Jedynym stałym członkiem grupy, od chwili rozpoczęcia działalności, jest wokalista David Coverdale. Poza Coverdale'm aktualnie zespół tworzą Reb Beach - gitara, Doug Aldrich - gitara (od 2003), Uriah Duffy - gitara basowa (od 2005), Timothy Drury - klawisze (od 2002) oraz Chris Frazier - perkusja (od 2007).

Whitesnike przyjeżdża do Warszawy w ramach światowej trasy "Good To Be Bad". "Będziemy świętować 30-lecie istnienia zespołu. To będzie świetna okazja, aby zaprezentować utwory z najnowszej płyty, która jest już naszym 10-tym albumem studyjnym. Wierzę, że nasze koncerty będą świetna zabawą zarówno dla fanów, jak i nas samych. Nie przegapcie tego" - tak w imieniu grupy zaprasza na koncerty Coverdale.

Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00
Zakończnie imprezy o godz. 23:30