Oddamy bilet na koncert Johna Scofielda!

Newsy
Oddamy bilet na koncert Johna Scofielda!
Już w niedzielę w Szczecinie odbędzie się koncert Johna Scofielda. Nie macie biletu, a chcielibyście uczestniczyć w tym wydarzeniu? To już nie problem!
"Już w niedzielę w Szczecinie odbędzie się koncert Johna Scofielda.
Nie macie biletu, a chcielibyście uczestniczyć w tym wydarzeniu?
To już nie problem!"

{M4_image 0}Już 23 listopada br. w klubie muzycznym Free Blues Club w Szczecinie odbędzie się niecodzienny koncert! Piety Street Band to najnowszy projekt Johna Scofielda - jednego z najlepszych jazzowych gitarzystów na świecie. Słowo od Johna o projekcie pt: "Piety Street Band":
"Zawsze chciałem nagrać projekt bluesowy i zrobić bluesowa trasę. Chodzilo to po mojej głowie przez dziesiątki lat. Jako gitarzysta zaczynałem od bluesa I czuję tę muzykę bardziej niż kiedykolwiek. Zacząłem sam szukać muzycznych inspiracji wykraczających poza 12 taktowy standard bluesowy i wciąż znajdowałem świetne melodie, podobne do wielu lecz wyraźnie przekraczające granice. Szukałem innej harmonii, znalazłem ją w starej muzyce gospel - najbliższej krewnej i inspiracji dla R&B, którą wszyscy znają i kochają. Zawsze ceniłem tę muzykę (z bardziej świeckiej perspektywy), lecz nigdy naprawdę się w nią nie zanużyłem. Moje poszukiwania zainspirowały powstanie niezliczonych utworów, które naprawdę mnie poruszają i znaję sobie sprawę, że ta wspaniała muzyka prosto z serca pozostaje niezauważona przez większość świata pozostającego poza wieloma różnymi kościołami. To naprawde mocna rzecz."

W związku z koncertem przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania jest zaproszenie na występ artysty. Kto otrzyma wejściówkę? Kto pierwszy... ten lepszy - nasz mail to konkurs@magazyngitarzysta.pl . Uwaga, w mailu należy podać swoje pełne dane osobowe: imię, nazwisko i adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

 

UWAGA:
Konkurs został rozstrzygnięty, a zwycięzca poinformowany!


Bilety: w przedsprzedaży od 10.11.08 - 200zł
w dniu koncertu - 230zł

Bilety do nabycia w klubie oraz:

Salon muzyczny FAN (ul. Św. Wojciecha 1)
Księgarnia Muzyczna BETKA (Centrum Handlowe Helios, Bolesława Krzywoustego 8-10)
Sklep muzyczny ROCKMAN (przy Placu Zwycięstwa 3, Szczecin)
Sklep muzyczny Music Planet (ul. Kostki Napierskiego 26, Szczecin)
W serwisie www.infoludek.pl
W serwisie eventim.pl