Wygraj bilet na koncert Another Pink Floyd

Newsy
Wygraj bilet na koncert Another Pink Floyd

Another Pink Floyd koncertuje, a u nas do wygrania podwójne wejściówki na krakowski koncert, który odbędzie się już niedzielę.

Branie na warsztat muzyki Pink Floyd obarczone jest dużym ryzykiem. Fani Floydów to wymagająca publika i sprostanie oczekiwaniom takich słuchaczy jest wyzwaniem. By odtworzyć przynajmniej częściowo klimat koncertu PF potrzeba posiadać odpowiedni warsztat, przygotowanie muzyczne i przede wszystkim czuć tę muzykę duszą i sercem. Takie warunki zostały spełnione wiosną 2009 roku w Skawinie pod Krakowem, łącząc muzyków a zarazem pasjonatów Pink Floyd. Tak powstała grupa Another - jako pierwszy i przez długi czas jedyny w Polsce tribute Pink Floyd. Zespół skupia się na graniu głównie w klubach, stąd ze względów technicznych trudno włączyć w występ pewne elementy, znane z koncertów pierwowzoru - nie oczekujmy zatem wielkich ekranów, trójwymiarowych wizualizacji, walących się na scenę gigantycznych ścian. Ograniczona przestrzeń klubu nadaje natomiast koncertom wyjątkowy kameralny klimat i atmosferę współuczestniczenia w wydarzeniu.

Małopolski tribute band znakomicie radzi sobie z repertuarem Pink Floyd. Starannie przygotowane aranżacje muzyczne i wokalne, dbałość o niuanse brzmieniowe  bardzo wierne partie gitarowe, zdobywają coraz szersze uznanie wśród fanów z Polski, którzy bardzo licznie odwiedzają i przychylnie oceniają  koncerty Another. Na występ Another Pink Floyd składają się najlepsze floydowskie utwory. Można zatem usłyszeć obszerne fragmenty płyt "Dark Side Of The Moon", "The Wall" czy "Wish You Were Here". Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty "Division Bell".

Muzycy zespołu sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd - w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i po prostu dobrze spędzony czas. Warto poczuć się patriotą muzycznym i wybrać się na koncert polskiego Another Pink Floyd.

Rozpiska trasy:

12.10.2012 - Mszana Dolna, Folwark Stara Winiarnia
14.10.2012 - Kraków, Klub Kwadrat
16.11.2012 - Wrocław, Liverpool
23.11.2012 - Łódź, Dekompresja
24.11.2012 - Warszawa, Proxima
25.11.2012 - Lublin, Graffiti
15.12.2012 - Chorzów, Leśniczówka

14.10.2012 - Kraków
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Otwarcie bram: 18:00
Start: 19:00

Bilety:
35 zł (przedsprzedaż)
45 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia:

Klub Pod Jaszczurami ul Rynek Gł 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: Empik, Media Markt, Saturn w całej Polsce.

Organizator: Galicja Productions

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym trasy.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na krakowski koncert. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Nazwiska zwycięzców ogłosimy jutro ok 12:00

Pytanie:

W którym roku Another Pink Floyd zagrał pierwszy koncert?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło o rok 2009 r. Podwójne wejściówki otrzymują: Adam Heflich i Angelika Kozar. Gratulujemy!