Nabór do projektu Jutro moje marzenia będą naszym światem

Newsy
Nabór do projektu Jutro moje marzenia będą naszym światem

W warszawskim Studiu Skit trwa nabór do projektu muzycznego "Jutro moje marzenia będą naszym światem" dedykowanego młodzieży w wieku 13-19 lat, z warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Śpiewasz? Tworzysz muzykę? Masz 13-19 lat i chcesz nagrywać swoje utwory w profesjonalnym studiu?

Studio Skit zaprasza młodzież z warszawskich szkół do udziału w projekcie, w trakcie którego uczestnicy mogą poznać proces tworzenia i nagrywania utworów muzycznych: od tworzenia tekstu i bazy dźwiękowej, przez nagrania w profesjonalnym studiu i postprodukcję utworów.

Program warsztatów obejmuje 3 sesje kreatywnego pisania metodą Loesje oraz 8 sesji nagraniowych w Studiu Skit. Podczas warsztatów kreatywnego pisania uczestnicy zajmują się bazą tekstową do przygotowywanych utworów. W trakcie sesji muzycznych pracują m.in. nad emisją głosu, nagrywaniem wokalu, miksowaniem, aranżacją, masteringiem, samplingiem, tworzeniem podkładów.

Projekt dedykowany jest uczniom warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (13-19 lat). Spośród kandydatów wyłonionych zostanie 10 uczestników. Udział w projekcie jest nieodpłatny. Wcześniejsze doświadczenie w samodzielnym tworzeniu utworów muzycznych nie jest wymagane. Liczą się umiejętności wokalne oraz gotowość do wzięcia udziału w całym projekcie (październik-listopad, godziny popołudniowe i wieczorne, 3 warsztaty kreatywnego pisania i 8 sesji nagraniowych).

Nabór: 17-30 września
Realizacja projektu: 1 października - 30 listopada

Zgłoszenia do projektu: studioskit@gmail.com
lub osobiście w Studiu na ul. Kopernika 36/40 w umówionym wcześniej terminie.

Studio Skit realizuje programy z zakresu rozwoju artystycznego i edukacji dla dzieci i młodzieży. Prowadzone jest przez Fundację Studio Skit, założoną przez ludzi, których pasją jest tworzenie muzyki i pomaganie innym, mających wieloletnie doświadczenie na obu tych polach. Głosem Studia Skit jest rap, kultura hip-hopu, DJ-ów, nowoczesna poezja, jam session, jazz, alternatywny rock.

Loesje [luszje] to grupa ludzi działających na całym świecie na rzecz wolności słowa i kreatywności, a jednocześnie postać, poprzez którą chcą inspirować innych. Metoda warsztatowa opracowana przez Loesje, bazująca na technikach kreatywnego pisania, pomaga w rozwijaniu indywidualnych umiejętności i twórczego myślenia podczas pracy w grupie.

Studio Skit, ul. Kopernika 36/40
www.studioskit.pl

Dodatkowe informacje, kontakt:
Loesje: www.loesje.pl, kontakt: Emilia Skiba, emilia@loesje.pl
Studio Skit: www.studioskit.pl, kontakt: Kamil Sobiczewski, studioskit@gmail.com