Konkurs: wygraj autobiografię Slasha

Newsy
Konkurs: wygraj autobiografię Slasha

W naszym konkursie do wygrania "Slash", czyli autobiografia tego legendarnego gitarzysty.

Po raz pierwszy Slash opowiada tu historię, której od środka nikt z nas dotąd nie znał: jak powołano do życia legendarną grupę Guns N' Roses, jak tworzyli muzykę, która zdefiniowała nasze czasy, jak udało im się przeżyć szalone, niekończące się trasy, jak ocalili samych siebie i, wreszcie, jak wszystko to legło w gruzach.

Slash daje nam możliwość przyjrzenia się życiu słynącego ze skrytości gitarzysty, zabierając nas w niebezpieczną podróż przez historię jednej z najwspanialszych instytucji w dziejach rock'n'rolla, zawsze na krawędzi samozagłady, nawet w chwilach największych triumfów, gdy świat był u ich stóp. Slash jest dokładnie taki jak Slash: zabawny, szczery, pomysłowy, inspirujący, zaskakujący i... jednym słowem - niepohamowany.

Współautorem "Slash" jest Anthony Bozza, niegdysiejszy dziennikarz magazynu Rolling Stone, autor trzech bestsellerów New Your Timesa, w tym Whatever You Say I Am: The Life And Times Of Eminem i Tommyland, autobiografii Tommy'ego Lee, perkusisty Mötley Crüe. Mieszka w Nowym Jorku.

"Slash" to 484 strony tekstu, czarno-białe i kolorowe zdjęcia oraz twarda okładka.

http://www.kagra.com.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania jeden egzemplarz książki. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Slash. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy w poniedziałek ok. 12:00.

Pytanie:

W jaki sposób Slash wszedł w posiadanie swojego znaku rozpoznawczego - charakterystycznego cylindra?
a) kupił
b) dostał w prezencie
c) ukradł

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za liczne maile. Zdecydowana większość z Was miała rację. Slash oczywiście ukradł swój cylinder. Książkę otrzymuje Agata Brzezicka. Gratulujemy!