Rammstein gwiazdą Impact Festival 2013

Newsy
Rammstein gwiazdą Impact Festival 2013

Headlinerem drugiej edycji Impact Festival 2013, która odbędzie się 4 czerwca 2013 roku będzie Rammstein.

Impact Festival zadebiutował na polskim rynku koncertowym w lipcu tego roku - historia krótka, ale niezwykle treściwa. Na dwóch scenach zagrało  dziewięciu wykonawców, a wśród nich m.in. Red Hot Chili Peppers, The Charlatans, Kasabian, The Vaccines, Public Image Ltd i I Blame Coco.

Druga edycja tego wydarzenia zapowiada się co najmniej równie emocjonująco. Jego headlinerem będzie bowiem Rammstein, który potwierdził już występy na letnich festiwalach w 2013 roku.

Obok Niemców na festiwalu wystąpi również Behemoth.

Nergal: "Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość… Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, ze przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad którym właśnie intensywnie pracujemy. Przy okazji chciałbym podziękować Stevenowi i ekipie Live Nation za zaufanie. Mamy za sobą owocną współpracę podczas koncertu Big 4 na warszawskim Bemowie i nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. To dla nas zaszczyt!"

Na 2 scenach Impact Festival 2013 zagra minimum 8 zespołów.

"Przejrzeliśmy z uwagą komentarze i rady uczestników tegorocznej edycji Impact Festival" - mówi Steven Todd, Head Promoter Live Nation Polska - "Dlatego rezygnujemy z sektora Golden Circle. A bilety na płytę pozostaną w tej samej cenie jak przez ostatnie lata organizacji naszych imprez na Lotnisku Bemowo. Chcemy bowiem zapewniać publiczności Impact Festivalu najlepszy zestaw artystów za sensowną cenę".

Również przy drugiej edycji partnerem Live Nation przy Impact Festival będzie Eventim, który - jak w tym roku, tak i w przyszłym - reprezentować będzie drugą scenę - scenę Eventim.

Bilety na Impact Festival 2013 w cenach:

209 zł - płyta
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance

już w sprzedaży na LiveNation.pl.

Bilety GAEE (płyta early entrance o wartości 385 zł) - uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 - będą dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl

Strona festiwalu: www.impactfest.pl