Queen Symfonicznie za dwa tygodnie w Warszawie i Krakowie

Newsy
Queen Symfonicznie za dwa tygodnie w Warszawie i Krakowie

Już 30 września projekt Queen Symfonicznie wystąpi warszawskim Palladium, a dwa dni wcześniej odbędzie się trzeci już w tym roku występ w Krakowie - w Teatrze Łaźnia Nowa.

W rolę Freddiego Mercury'ego wcieli się aktor Mariusz Ostrowski (aktualnie możemy go oglądać w serialu "Paradoks" u boku Bogusława Lindy), którego podczas ostatniego koncertu Queen Symfonicznie w miniony weekend w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca oklaskiwała tłumnie zgromadzona publiczność.

30.09.2012
Warszawa - Palladium, ul. Złota 9


Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Bilety:
przedsprzedaż: miejsca siedzące 80 zł, 90 zł
W dniu koncertu 100 zł

Bilety do nabycia: w sieci Ticketpro oraz w sklepach EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

28.10.2012
Kraków - Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25

Otwarcie bram: 17:30
Start:19:00

Bilety:
przedsprzedaż 60 zł,
w dniu koncertu 70zł
Uwaga - Miejsca siedzące nienumerowane.

Bilety do nabycia: w sieci Ticketpro oraz w sklepach EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety kolekcjonerskie:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Teatr Łaźnia Nowa, oś.Szkolne 25

"Świat oszalał… Wcielenie się w rolę Freddie Mercury’ego to niebagatelne wyzwanie. Skopiowanie jego barwy głosu jest oczywiście niewykonalne, ale wszelki ruch fizyczny, energia,  charakter jest możliwy do naśladowania. Co z chęcią i wiarą staram się odwzorować" - powiedział Mariusz Ostrowski, aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi oraz Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

"Innuendo" wcale nie okazało się aż takie trudne. Inne utwory Queen tak jak np. "Bohemian Rhapsody" dłużej w nas dojrzewały, wymagały większego zaangażowania i przygotowania. Naszą wersję opracowywaliśmy blisko rok. Koncerty krakowskie dowiodły muzycznej wartości i artystycznego bogactwa utworów brytyjskiej grupy. Gorące przyjęcie przez krakowską publiczność były tego najlepszym potwierdzeniem" - dodał Dawid Ber, dyrygent chóru Vivid Singers.

"Wszystkich zaskoczył Mariusz Ostrowski. Jego kreacja i ekspresja oraz siła wyrazu dodała dodatkowej energii nam wszystkim na scenie. Projekt Queen Symfonicznie to moje "ukochane" dziecko, łączy w sobie elementy muzyki klasycznej i rozrywkowej. Ta muzyka towarzyszy mi od wielu lat, udane koncerty potwierdzają, że nie jestem w tej fascynacji osamotniony" - skomentował Jan Niedźwiecki, kierownik orkiestry Alla Vienna oraz dyrektor artystyczny projektu Queen Symfonicznie.

30.09.2012 Warszawa
Teatr Palladium, ul.Złota 9 (start: 20:00)

28.10.2012 Kraków
Teatr Łaźnia Nowa, os.Szkolne 25 (start: 19:00)

24.11.2012 Lublin
Centrum Kongresowe Akademii Rolniczej, ul.Akademicka 13 (start: 20:00)