Konkurs - Musical Box

Newsy
Konkurs - Musical Box

Mamy trzy bilety dla fanów Genesis na widowisko, któremu patronujemy, choć wiemy, że większej rekomendacji nie potrzebuje.

Mamy trzy bilety dla fanów Genesis na widowisko, któremu patronujemy, choć wiemy, że większej rekomendacji nie potrzebuje. 

Koncerty, które stały się legendą. Tony Banks, Phil Collins, Peter Gabriel, Steve Hackett oraz Mike Rutherford na nowo zdefiniowali pojęcie koncertu rockowego. Były to widowiska, których samo wspomnienie wciąż elektryzuje fanów. Ich występy z tamtego okresu bardziej przypominały magiczne spektakle niż standardowe rockowe koncerty. Niezwykłego wyzwania, jakim była rekonstrukcja tych wydarzeń, z pomocą samych muzyków zespołu Genesis podjęła się formacja "The Musical Box’. Już 29 października w katowickim Spodku wystąpi właśnie ten zespół, jedyny na świecie, który uzyskał oficjalną rekomendację grupy Genesis.

Formacja The Musical Box pojawi się w Polsce po raz pierwszy prezentując materiał z trasy A Trick of The Tail. W repertuarze oraz scenografii, w jakiej oryginalnej formacji Genesis nie przyjdzie nam już nigdy zobaczyć. Tym razem zespół postawił na filmy i slajdy, które otrzymał bezpośrednio od samego Phila Collinsa. Podczas ponad 2 godzinnego show zespół wykona utwory zarówno z tytułowej płyty A Trick of The Tail, jak również z krążków The Lamb Lies Down on Broadway oraz Foxtrot.

Dla trzech osób, które najszybciej odpowiedzą na nasze pytanie konkursowe, a w mailu nie zapomną podać również swojego imienia, nazwiska oraz adresu z dowodu osobistego do późniejszej identyfikacji przed koncertem, przygotowaliśmy bilety na to wydarzenie. Kto wie: 

"W 20 rocznicę nagrania którego albumu Genesis powstał zespół The Musical Box?". Podpowiadamy, że był to rok 1993. Odpowiedzi prosimy wysyłać pod adres konkurs@magazyngitarzysta.pl

UPDATE: Dziękujemy za udział w konkursie. Za naszym pośrednictwem na koncert Musical Box wybiorą się:

Wojciech Kulski
Kacper Żmuda
Łukasz Koźlik

Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy! 

Miejsce: Spodek (Katowice)
29 października, godzina 20
Ceny biletów:
Płyta siedząca: 135 zł
Sektory H & J: 150 zł
Sektory czerwone i niebieskie do 10 rzędu: 115 zł
Sektory niebieskie powyżej 10 rzędu: 95 zł
Loża: 200 zł