Widowisko Kolory Nadziei w warszawskiej Sali Kongresowej

Newsy
Widowisko Kolory Nadziei w warszawskiej Sali Kongresowej

4 października w warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się premiera wyjątkowego spektaklu - "Kolory Nadziei".

Widowisko połączy razem teatr, taniec, muzykę, wizualizacje, bogatą scenografię i choreografię oraz pozytywne przesłanie - wiarę we własne siły, realizację planów i marzeń, walkę o szczęście i samospełnienie.

Do obsady widowiska dołączył charyzmatyczny wokalista, Piotr Cugowski. Razem z nim na scenie Sali Kongresowej zobaczymy:
- Michała Jelonka
- Ryszarda Wolbacha
- Kamila Szafrańca z zespołem Sopor
- Marcina Kołaczkowskiego
- Michała Rudasia
- Alternatywny Teatr Tańca Luz - solista Igor Leonik


Reżyseria - Marcin Kołaczkowski
Scenariusz - Barbara Szafraniec
Choreografia - Joanna Woszczyńska, Bartek Woszczyński
Wizualizacja - Szymon Szymański, Kamil Szafraniec

Twórcy spektaklu udostępnili właśnie trailer tego niezwykłego wydarzenia - zapowiedź tego co będzie się działo w Kongresowej

Wydawnictwo i spektakle pod nazwą "Kolory Nadziei" promują dwa single. Obydwa nagrania dostępne są na oficjalnym profilu Kolorów Nadziei - https://www.facebook.com/Kolory.Nadziei. Tam również znajdują się galerie zdjęć oraz szczegółowe informacje o artystach, których zobaczymy podczas widowiska.

Ceny biletów - 70zł, 100zł, 130zł, 160zł

Punkty sprzedaży biletów:  www.ticketpro.pl , Kasa Sali Kongresowej PKiN wejście C
Zamówienia zbiorowe dla szkół, firm i instytucji  tel. 608 088 935;  e-mail:agencjaido@prokonto.pl

Oprawę muzyczną  zarówno wydawnictwa, jak i widowiska "Kolory Nadziei" stanowią dwa różniące się stylistycznie albumy płytowe. Pomimo ewidentnych różnic wynikających z kompozycji, sposobu aranżacji i instrumentacji zawartych na nich utworów, łączy je jednak wspólna idea. Zarówno płyta "Wielki dzień" Ryszarda Wolbacha (autor tekstów, kompozytor, wokalista, gitarzysta, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem), jak i "Sopor" (pod tym pseudonimem kryje się także młody, bardzo zdolny i oryginalny kompozytor, autor tekstów i współproducent - Kamil Szafraniec), są opowieścią o człowieku, jego obawach, lękach, ale również jego ogromnych możliwościach w skutecznej walce ze swoimi słabościami. Te projekty łączą w sobie niezłomną wiarę w człowieka, w jego nieograniczone w zasadzie możliwości doskonalenia siebie.

Współproducentem i realizatorem nagrań płyty "Wielki Dzień" jest Ryszard Szmit, natomiast za współprodukcję muzyczną albumu "Tajemna Moc" odpowiada Michał Jelonek, wybitny skrzypek znany z działalności solowej a także z występów w zespołach Hunter, Orkiestra Dni Naszych, a wcześniej Ankh.

Wydawnictwo "Kolory Nadziei" ukaże się w formie ekskluzywnego albumu z trzema krążkami w twardej oprawie pod koniec listopada 2012.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym spektaklu.

Szczegóły:
www.facebook.com/Kolory.Nadziei
www.kolorynadziei.pl