Counting Crows w Polsce

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-10-07
Counting Crows w Polsce

Jako, że  kończą trasę  “The Butter Miracle Tour” w US, dziś postanowili ogłosić długo oczekiwany powrót do Europy  z “Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022.”

Trasa składająca się z 26 koncertów rozpocznie się w Helsinkach w House of Culture  28 lutego, zatrzymując się w największych miastach starego kontynentu, by 20 kwietnia dotrzeć aż do  Izraele do Raanana Park Amphitheatre.

Ogłoszenie trasy Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022 tour poprzedzone jest wydaniem albumu BUTTER MIRACLE, SUITE ONE, dostepnego na całym świecie.

Counting Crows w Polsce

Wracając do Europy pierwszy raz od 2018 roku Adam Duritz i Counting Crows będa występować w Izraelu po raz pierwszy a także powrócą do na sceny dobrze znanych im miast jak Dublin, Milan i Barcelona.

Adam Duritz powiedział, “to cudownie móc być z powrotem w trasie w Stanach, ale nie możemy się doczekać, by wiosną grać dla fanów koncerty w Europie!”


Counting Crows w Polsce. Szczegóły


Grupa zagra 13 marca 2022 r. w klubie Stodoła w Warszawie

Przedsprzedaż na stronie zespołu oraz sprzedaż pakietów VIP od 5 października od godz. 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy od 6 października (godz. 10:00). Przedsprzedaż Ticketmaster od 7 października (godz. 10:00). Sprzedaż ogólna ruszy 8 października (godz. 10.00).

Koncerty