MONO INC. na jedynym koncercie w Polsce

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-10-07
MONO INC. na jedynym koncercie w Polsce

Czołowa formacja niemieckiej sceny goth rockowej powraca do Polski! MONO INC. wystąpi w warszawskiej Progresji w kwietniu przyszłego roku, a w ramach supportu zaprezentuje się Lacrimas Profundere.

MONO INC. nieprzerwanie od początku swojej działalności wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem, dzięki któremu grupa od lat znajduje się w czołówce niemieckiej sceny dark rockowej. Tuż po stadionowej trasie u boku Unheilig w 2010 roku formacja zaczęła koncertować na największych obiektach w Niemczech, co zaowocowało wzrostem popularności w zawrotnym tempie. Kwartet współpracował m.in. Tilo Wolffem (Lacrimosa) czy Chrisem Charmsem (Lord of the Lost), a jednym z owoców tych kooperacji jest hymn sceny gotyckiej – „Children of the Dark”, który znalazł się na płycie „Together Till the End”. Na przestrzeni ponad 20 letniej działalności zespół wydał 11 albumów, a za sprawą ostatniego z nich – „The Book of Fire” – po raz pierwszy w swojej historii zawojował pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów w Niemczech.

MONO INC. zagra w Warszawie. Szczegóły koncertu

MONO INC. przekładają swoją europejską trasę o kilka miesięcy. W związku z tym zespół wystąpi w warszawskim klubie Progresja 7.04.2022. W roli supportu zagra Lacrimas Profundere. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

Bilety: http://bit.ly/MONO_INC_WWA_BILETOMAT

Koncerty

MONO INC - Aleksandrów Łódzki