Neck Deep na dwóch koncertach w Polsce w 2022

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-31
Neck Deep na dwóch koncertach w Polsce w 2022

Pop-punkowy Neck Deep są zmuszeni przeniść swój koncert w Polsce na 2022 rok.

Neck Deep pochodzi z Wrexham. Powstał w 2012 roku. Muzycy mają na swoim koncie cztery studyjne albumy. Ostatni z nich, "All Disortions Are International" został wydany w 2020 roku i od razu zdążył uplasować się na czwartym miejscu UK Albums na Official Album Chart. Wydawnictwo zebrało mnóstwo pozytywnych opinii krytyków, przez redaktorów Exclaim! zostało nazwane "być może najlepszym, co stworzył zespół".

Neck Deep zagra w Polsce

Obecnie grupa ponownie zmuszona była ponownie przenieść trasę "All Disortions Are International Tour" która ma obejmować zarówno UK jak i Europę. Niezmiernie miło nam poinformować, że Neck Deep tym razem odwiedzi Polskę aż dwa razy!

Cała czwórka: Ben Barlow (wokal), Matt West (gitara), Sam Bowden (gitara) i Dani Washington (perkusja) przeszła w ostatnich latach burzliwy czas. Poradzili sobie z odejściem jednego z członków zespołu, tragediami rodzinnymi, sytuacją polityczną i społeczną, a wszystko to ujęli w swoich emocjonalnych piosenkach z melodyjnymi, gitarowymi riffami i chwytliwymi refrenami.

Neck Deep zagra w Krakowie 28 stycznia 2022, odwiedzi Klub Kwadrat. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 2 czerwca 2021 o 11:00 na stronie organizatora - Live Nation. Jednocześnie informujemy, że koncert Neck Deep zaplanowany na 11 czerwca 2021 roku w klubie Proxima, w Warszawie został przełożony na 27 stycznia 2022 roku. Bilety zachowują swoją ważność!