Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox wracają do Polski na koncerty

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-18
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox wracają do Polski na koncerty

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox zapraszają na światową trasą koncertową "The Grand Reopening", która rozpocznie się jesienią 2021 roku.

Po długim oczekiwaniu fenomen pop-jazzu wraca do grania na żywo. Trasa koncertowa, która ma objąć Stany Zjednoczone, Kanadę, Wielką Brytanię i Europę będzie nowym świętem "Ryczących lat 20."

Postmodern Jukebox wracają do Polski

Na początku ubiegłego roku pop-jazzowy fenomen Postmodern Jukebox ogłosił celebrację szalonych lat 20. w nowym tysiącleciu, obiecując publiczności na całym świecie "najbardziej sensacyjną imprezę lat 20. od czasów Wielkiego Gatsby’ego". Jednak pandemia pokrzyżowała anbitne plany zespolu. Zaledwie po siedmiu występach od rozpoczęcia trasy Welcome to the Twenties 2.0, twórca PMJ, Scott Bradlee, odwołał resztę koncertów i podjął decyzję o przełożeniu pozostałych dat – wiele z nich zostało wyprzedanych – ponieważ globalna pandemia zdominowała naszą rzeczywistość, wyciszając muzykę na żywo na ponad rok.

Tej jesieni wyczekiwanie w końcu dobiegło końca i Postmodern Jukebox, zmieniający czas kolektyw muzyczny, znany z umieszczania "muzyki pop w wehikule czasu", ma ponownie ożywić lata 20.! Rozpoczęta we wrześniu trasa The Grand Reopening Tour przywróci PMJ do żądnych muzyki publiczności w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Europie, wykonując największe hity muzyki współczesnej w klasycznym stylu minionych epok.

Postmodern Jukebox  w Polsce (daty, miejsca, bilety)

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox zagrają w Polsce aż cztery koncerty:

  • Gdańsk - Stary Maneż, 11.06.2022
  • Kraków - Klub Studio, 12.06.2022
  • Warszawa - Stodoła, 14.06.2022
  • Wrocław - Centrum A2, 15.06.22

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 19 maja o 10:00 i potrwa do piątku, 21 maja do 9:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 20 maja o 10:00 i potrwa do piątku, 21 maja do 10:00
Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 21 maja o 10:00

Bilety będą dostępne na stronie organizatora www.livenation.pl oraz Ticketnaster