Another Pink Floyd- spektakl "The Wall" na żywo w Krakowie

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-16
Another Pink Floyd- spektakl "The Wall" na żywo w Krakowie

Another Pink Floydod prawie 15 lat wykonuje utwory Floydów na największych scenach w naszym kraju. Tym razem wystąpią w Krakowie. Sprawdź szczegóły tego wyjątkowego widowiska!

Genialna muzyka "The Wall" Pink Floyd zostanie okraszona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa.


Czy po ponad 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w "The Wall" jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Wyzwólmy emocje, zburzmy mur i niech nas poniesie wyjątkowy floydowy klimat.


- piszą członkowie zespołu.

Zespół Another przyzwyczaił swoich fanów do niesamowicie wiernych interpretacji muzyki Pink Floyd. Poprzednie koncerty, na których wykonywane były inne albumy Pink Floyd na żywo jak "The Dark Side of The Moon" czy "Animals" gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach w całej Polsce. Tym razem poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej. Sprawdźmy zatem, czy na koncercie THE WALL LIVE może być jeszcze lepiej. Pink Floyd w oryginalnym składzie już nie gra, ale ich muzyka jest bez wątpienia ponadczasowa a w szczególności album "The Wall" który zaliczany jest do wydawnictw muzycznych wszech czasów. Utwory z tej właśnie zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców.

Another Pink Floyd- spektakl "The Wall" na żywo w Krakowie. Szczegóły wydarzenia.

Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego widowiska. Polski Pink Floyd - bo tak często zespół jest nazywany przez publikę - idealnie balansuje między oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań.

Spektakl "The Wall" Pink Floyd zagrany w całości na żywo przez zespół Another Pink Floyd odbędzie się 8 sierpnia godz 20.00 na scenie plenerowej przy TAURON Arena Kraków. Bilety w cenie od 99 zł dostępne są pod linkiem.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Koncerty