Korn zmienia plany koncertowe. Kiedy zagra w Polsce?

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-08
Korn zmienia plany koncertowe. Kiedy zagra w Polsce?

Korn jest kolejnym wykonawcą, który zdecydował się na przeniesienie tegorocznej trasy koncertowej. Zespół podał właśnie szczegóły trasy na 2022 rok.

W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół postanowił przyjechać do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert. Tych planów również nie udało się zrealizować.

Zespół Korn miał zagrać w Polsce 31 maja tego roku, a występ miał mieć miejsce w warszawskim COS Torwar. Z powodu pandemii COVID-19 amerykańska formacja zmuszona została do przeniesienia europejskiego tournée.

Właśnie ogłoszono, że odbędzie się ono w maju i czerwcu przyszłego roku. Korn przyjedzie do Polski 31 maja 2022. Lokalizacja koncertu nie uległa zmianie. Grupa pojawi się również w Holandii, Czechach, Niemczech czy na Słowacji. Muzycy z zespołu Korn pracowali w ostatnich miesiącach nad premierowym materiałem. Jest spora szansa, że podczas trasy w 2022 roku będą wykonywali utwory z nowej płyty.

Koncerty