Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Kiedy zagrają w Polsce?

Koncerty
Krzysztof Inglik
2021-03-24
Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Kiedy zagrają w Polsce?

Niemieccy "ojcowie chrzestni speed metalu" przyjadą do Polski na jedyny koncert w oryginalnym składzie. Na scenie towarzyszyć im będzie szwedzki Hammerfall. Sprawdźcie szczegóły tego występu i ceny biletów.

Po odwołaniu koncertów w 2021 roku zespół Helloween ogłosił nowy termin nadchodzącej trasy koncertowej. Rozpocznie się ona 25 marca 2022 roku w Oslo. W line-upie nastąpiły jednak zmiany. Na trasie zamiast zapowiadanego U.D.O zobaczymy szwedzki Hammerfall.

Helloween w Polsce - nowa data koncertu

Podczas swojej ponad trzydziestoletniej kariery Helloween zagrał na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).Pierwszy koncert ostatniej trasy - "Pumpkins United World Tour 2017 - 2019" - odbył się 28 października 2017 roku w Sao Paulo w Brazylii. Całe tournée liczyło sobie sześćdziesiąt dziewięć występów, a poprzedni koncert w Polsce – w 2017 roku w Warszawie – był prawdziwym sukcesem. Podczas koncertów Helloween wykonywał na żywo przekrojowy repertuar, na który złożyły się utwory ze wszystkich etapów działalności zespołu. Tym razem fani grupy będą mogli doświadczyć tego fenomenalnego show po raz kolejny, tym razem w Katowicach!

Helloween zapowiada nowe wydawnictwo

Czas oczekiwania na polski koncert zespołu Helloween umili nam ich nowa studyjna płyta! Album zatytułowany "HELLOWEEN" ukaże się 18 czerwca 2021 roku. Płytę pilotuje wydany 2 kwietnia 2021 nowy singiel "Skyfall":

Helloween i HammerFall w Polsce. Data, miejsce, bilety

Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia 2022 roku w Międzynarodowe Centrum Kongresowym w Katowicach. Będzie to specjalny koncert pod szyldem "UNITED FORCES 2022". Wejściówki zakupione na poprzedni termin zachowują ważność.

Ceny biletów:

    160 zł przedsprzedaż
    180 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach: shop.metalmind.com.pl/ (Kolekcjonerskie), eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl