Unleash The Archers wystąpią we Wrocławiu

Koncerty
2021-02-10
Unleash The Archers wystąpią we Wrocławiu

Kanadyjscy power metalowcy ruszają w trasę Soul-Bounding Across Europe 2021. W jej ramach Unleash The Archers zatrzymają się również we Wrocławiu, gdzie 28 listopada 2021 zagrają w klubie Pralnia.

Unleash The Archers towarzyszyć będą Striker oraz Northtale.

28.11.2021
Pralnia / Wrocław

Wydarzenie na Facebooku

Bilety: Biletomat.pl, eBilet, Eventim, Going, Empik bilety, Media Markt

Organizator: www.winiarybookings.pl

Unleash The Archers powstał w 2007 roku w Vancouver z inicjatywy wokalistki Brittney Slayes oraz jej życiowego partnera, a zarazem perkusisty, Scotta Buchanana. Zespół od początku łączył różne formy metalu, z czasem mieszanie gatunków stało się jego specjalnością. Utwory grupy to wypadkowa potężnej mieszanki świetnego warsztatu lirycznego oraz technicznej wszechstronności muzyków. Gardłowe screamy w połączeniu z czterooktawowym mezzosopranem w power metalowym stylu stworzyły brzmienie niepodobne do niczego innego w tej branży.

Od momentu podpisania kontraktu z Napalm Records w 2015 roku, zespół urósł bardzo szybko na metalowej scenie. Do dziś zagrali niezliczoną ilość koncertów, gościli na wielkich festiwalach, a w swoim dorobku mają pięć studyjnych albumów i dwie EPki. Ich dyskografię zamyka, wydany w 2020 roku album "Abyss".