Wszystkie oblicza metalu na Mystic Festival 2021

Koncerty
2020-11-16
Wszystkie oblicza metalu na Mystic Festival 2021

Poznaliśmy już blisko 50 nazw zespołów, które wystąpią w czerwcu 2021 w ramach  Mystic Festival 2021.

W ramach Mystic Festival 2021 czeka nas mnóstwo wspaniałych kocertów. Wystąpi 70 zespołów, a impreza potrwa o trzy dni. Festiwal na stałe przenosi się na teren Stoczni Gdańskiej, gdzie na 10 hektarach powstanie pięć festiwalowych scen, w tym trzy open air. Będzie również wiele specjalnych stref i dodatkowych atrakcji.

Mystic Festival 2021 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021, a headlinerami będą Judas Priest, Mercyful Fate oraz Gojira.

Wystąpią również: Mastodon, Killing Joke, Heilung, The Hu, Katatonia, Mayhem, Mgła, Obituary, Vader (grający całe "De Profundis"), Igorrr, Baroness, Oranssi Pazuzu, Witchcraft, Kvelertak, Code Orange, Okkultokrati, The Stubs, Blindead, Azarath, Alien Weaponry, Gold, The Picturebooks, The Vintage Caravan, Mortiis, Lindy Fay-Hella, The Materia, Dopelord, Twin Temple, Raging Speedhorn, Dead Lord, 1914, (0), Maggot Heart, Proscription, Hangman's Chair, Irfan, Medico Peste,  Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain, Deluge, Ovo, Neon Haze, Tester Gier, Konvent, Dwaal, Spaceslug, Rosk, Major Kong, Fleshworld, Grift, Taraban, Red Scalp, Czerń, Stay Nowhere, Only Sons oraz Motanka.

2-4 czerwca 2021
Stocznia Gdańska / Gdańsk

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:

Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania

Na stronie: https://www.mysticfestival.pl

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Organizatorzy zachęcają do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird.

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez posiadacza dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival.

Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży.

Wszyscy, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć udziału w Mystic Festival 2021 mogą zamienić swoje bilety na vouchery uprawniające do wstępu inne organizowane przez Mystic Coalition koncerty lub oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy. Na podjęcie decyzji posiadacze biletów mają czas do 9 listopada 2020 roku. Do tej pory będzie znana większość programu Mystic Festival 2021, będą też ogłoszone kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

Więcej na temat wymiany biletów na voucher lub zawrotu na stronie https://knockoutprod.net/pl i https://www.mysticfestival.pl