Koncert Doro przesunięty na 2021 rok

Koncerty
2020-09-17
Koncert Doro przesunięty na 2021 rok

Ze względów bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa, zaplanowana na jesień trasa Doro została przesunięta na przyszły rok.

Legenda niemieckiego heavy metalu ruszy w europejską trasę, by promować swój najnowszy album „Forever Warriors, Forever United” (2018) wydany nakładem Nuclear Blast. Warszawski koncert w ramach przełożonej trasy odbędzie się 24 listopada 2021 r.

24 listopada 2021
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Doro Pesch to niekwestionowana królowa heavy metalu i żywa legenda gatunku, uwielbiana przez fanów na całym świecie. Nie tylko przez wzgląd na wspaniałą muzykę, którą tworzyła pod szyldem Warlock i tworzy jako Doro, lecz również ze względu na swoją otwartość i miłość do fanów, którą na każdym kroku podkreśla.

Pochodząca z Düsseldorfu Niemka z grania heavy metalu uczyniła życiowy priorytet. Jej rodziną są przyjaciele z zespołu, ekipy technicznej, a przede wszystkim miliony maniaków metalu na świecie, którzy niezliczone ilości razy owacyjnie przyjmowali występy Doro, chociażby na legendarnym festiwalu Wacken Open Air, na który regularnie jest zapraszana oraz niemal we wszystkich zakątkach świata, w których organizowane są metalowe koncerty.

Bilety: 95 PLN (przedsprzedaż) i 110 PLN (w dniu koncertu)

Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek jest już możliwe w miejscu ich zakupu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie koncertu.

Organizator: Knock Out Productions

 

Zdjęcie: Jochen Rolfes

Koncerty

Doro - Warszawa