Zmiany na trasie Vader / Marduk

Koncerty
2020-09-08
Zmiany na trasie Vader / Marduk

Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej zaplanowana na wrzesień trasa Blitz MMXX: Pandemic Madness z udziałem Vader, Marduk i Ragehammer nie może odbyć się w pierwotnie zaplanowanym kształcie.

Branża rozrywkowa wciąż boryka się z ogromnymi problemami, a zasady organizowania koncertów na większą skalę nadal nie zostały unormowane.

Koncert w Poznaniu odbędzie się 24.09.2020, a nową lokalizacją jest FoodHall (w budynku starego dworca PKP). Tamtejsza przestrzeń pozwala nam na zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Zakupione bilety zachowują ważność, ale można je zwrócić, jeśli nowy termin jest nieodpowiedni. Można również przebukować bilet z Gdańska/Łodzi/Lublina na koncert w Poznaniu.

Natomiast koncert w Warszawie został przeniesiony na Letnią Scenę Progresji, w którym będzie mogło Was uczestniczyć o wiele więcej niż w klubie.

Koncerty w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Białymstoku i Lublinie zostały odwołane. W sprawie procedury zwrotu/przebukowania biletu każdy nabywca otrzyma e-mail od sprzedawcy biletu. Decyzję o ewentualnym przebukowaniu biletu zakupionego w Ticketos/Left Hand Sounds należy podjąć do 20 września. Po tym terminie środki zostaną zwrócone automatycznie.

24.09. Poznań – FoodHall
25.09 Wrocław – A2
26.09 Zabrze – CK Wiatrak
27.09 Warszawa – Letnia Scena Progresji

Organizatorzy: Massive Music, Progresja i Left Hand Sounds