Silverstein w Warszawie

Koncerty
2020-07-09
Silverstein w Warszawie

Jeden z najważniejszych zespołów na scenie post-hardcore, Silverstein, z okazji dwudziestolecia swojej działalności powraca z nowym albumem i rusza w trasę koncertową.

Jedyny polski koncert promujący wydawnictwo „A Beautiful Place To Drown” odbędzie się 17 maja 2021 roku w warszawskiej Hydrozagadce.

17.05.2021
Hydrozagadka / Warszawa

Bilety: 79 PLN (przedsprzedaż) / 95 PLN (w dniu koncertu)

Punkty sprzedaży biletów: Biletomat.pl eBilet, Eventim, Going, Empik Bilety, Media Markt

Wyjątkowa determinacja doprowadziła kwintet z Ontario ze swoich undergroundowych korzeni do pozycji jednego z najbardziej wpływowych zespołów na scenie, który od początku działalności zagrał ponad 2000 koncertów na całym świecie oraz sprzedał ponad milion płyt. Silverstein świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie wydając przy okazji nowy, długo oczekiwany album „A Beautiful Place To Drown”, który ukazał się 6 marca nakładem australijskiej wytwórni UNFD.

Silverstein (w którego skład wchodzą wokalista Shane Told, gitarzyści Paul Marc Rousseau and Josh Bradford, basista Billy Hamilton oraz perkusista Paul Koehler) przekuwają lata doświadczeń w coś nowego. „A Beautiful Place To Drown” to płyta, na której zespół umiejętnie równoważy brzmienie core – intensywnego, dynamicznego miksu melodii z agresją zakorzenioną w energii hardcore punka z bezwstydną szczerością emo. „Mamy wielu fanów, którzy są z nami od samego początku, a z drugiej strony są osoby, które dochodziły do nas przy okazji wydawania kolejnych albumów” – mówi Shane Told i dodaje - „ciągle szukamy sposobów, by uszczęśliwić najzagorzalszych fanów nie popadając przy tym w stagnację i dodając nowe aspekty do tego, co robimy”.

Koncerty

Silverstein - Warszawa