P.O.D. wrócą do Polski w 2021 roku

Koncerty
2020-07-01
P.O.D. wrócą do Polski w 2021 roku

Z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa trasa koncertowa P.O.D. została przełożona na lato przyszłego roku. Zespół wystąpi w Polsce w czerwcu 2021 na dwóch koncertach.

Poznaliśmy już nowy termin warszawskiego występu grupy, a z racji dużego zainteresowania tym wydarzeniem, P.O.D. zagra dodatkowy koncert w Krakowie. Bilety na planowany termin występu w klubie Proxima zostały prawie wyprzedane.

Amerykanie zaprezentują się 19 czerwca 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później – 20 czerwca 2021 roku w warszawskiej Proximie.

W związku z tymi zmianami, uruchomiona została możliwość zwrotu oraz wymiany biletów. Wszystkie wejściówki zakupione na koncerty w Warszawie zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia. Bilety nie umożliwiają wstępu na koncert w Krakowie. W celu zmiany biletu na drugą lokalizację koncertu, należy wymienić go na voucher, a następnie wykupić za niego wejściówkę.

19 czerwca 2021
Kraków / Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

20 czerwca 2021
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Bilety: 90 PLN (przedsprzedaż) / 100 PLN (w dniu koncertu)

Cztery albumy w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu, kilkanaście znakomitych singli (w tym m.in. „Youth Of The Nation”, „Alive” oraz „Will You”), trzy nominacje do Grammy oraz przeszło 12 mln sprzedanych – tym może pochwalić się pochodząca z kalifornijskiego San Diego formacja P.O.D. Grupa działa od 1992 roku, a jej ostatnim, dziesiątym wydawnictwem jest album „Circles” z 2018 roku (Mascot Label Group).

P.O.D. kojarzone jest z chrześcijańskim nurtem rocka, choć muzycy podkreślają, że ich przekaz jest bardziej uniwersalny. W każdy razie ich muzyka oparta jest na soczystych, łatwych do zapamiętania riffach i chwytliwych refrenach o hymnowym potencjale. Nierzadko zespół korzysta z elementów innych gatunków, chociażby hip-hopu czy reggae.

Przełomem w karierze P.O.D. była trzecia płyta "The Fundamental Elements of Southtown" (platyna w USA), a status gwiazd dał im kolejny album "Satellite" (potrójna platyna w USA) z przebojowym singlem "Alive" (nominacja do Grammy). Nieźle radziły też sobie kolejne, "Youth Of The Nations" i Satellite". Później podobnych sukcesów komercyjnych już nie odniósł, ale zawsze nagrywał wartościową, szczerą, rockową muzykę.

Koncerty

P.O.D. - Kraków

P.O.D. - Warszawa