Nick Mason’s Saucerful Of Secrets wystąpi w Polsce

Koncerty
2020-06-29
Nick Mason’s Saucerful Of Secrets wystąpi w Polsce

Filar jednej z najbardziej popularnych grup na świecie. Perkusista Pink Floyd wystąpi ze swoim projektem Nick Mason’s Saucerful Of Secrets na wyjątkowym koncercie w łódzkim klubie Wytwórnia.

„To dla mnie ogromny zaszczyt i niebywała przyjemność, że Nick Mason zechciał przyjąć zaproszenie po raz drugi. Po zeszłorocznym znakomitym koncercie w Warszawie, który został entuzjastycznie przyjęty przez fanów Pink Floyd jak i muzyki rockowej.” - mówi Kamil Kubica, organizator występu i dodaje. „O wyjątkowości tego wydarzenia niech świadczy fakt, że koncert uplasował się w pierwszej trójce wśród najlepszy koncertów w 2019 roku. Pokonując m.in. Rammstein, Disturbed, Slash, Kiss czy objawienie ostatnich lat Gretę Van Fleet".

 

Nick Mason to prawdziwa legenda rockowej muzyki. W 1965 r. był jednym z założycieli Pink Floyd, jedynym, który wystąpił na wszystkich jej płytach i koncertach. Grupa nagrała piętnaście albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie blisko 300 mln egzemplarzy. Pink Floyd do dziś pozostaje inspiracją dla wielu młodych zespołów, a systematycznie wznawiane płyty grupy cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Perkusista powraca do koncertowania po latach przerwy. Mason, oprócz kilku koncertów w ubiegłym roku, nie występował od roku 2005, kiedy to wraz z Pink Floyd zagrał na słynnym Live 8.

Teraz do Polski artysta przyjedzie w ramach trasy Nick Mason’s Saucerful Of Secrets - The Echoes Tour. Koncert odbędzie się 14 czerwca 2021 roku w łódzkim klubie Wytwórnia. Obok Nicka Masona zaprezentują się cenieni muzycy:

Gary Kemp (gitara i śpiew, Spandau Ballet)
Lee Harris (gitara, Blockheads)
Guy Pratt (bas, Pink Floyd)
Dom Beken (keyboards)

Bilety można nabywać poprzez stronę eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest Summer Fog Festival.

Wydarzenie na Facebooku

Zdjęcie: Jill Furmanovsky

Koncerty

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets - Łódź