Koncert Moscow Death Brigade przełożony na sierpień 2021

Koncerty
2020-06-25
Koncert Moscow Death Brigade przełożony na sierpień 2021

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, koncert Moscow Death Brigade, zaplanowany na 30 sierpnia 2020 został przełożony na nowy termin - 29 sierpnia 2021.

Dobrze znani w Polsce Rosjanie z Moscow Death Brigade w sierpniu przyszłego roku powrócą do Polski. Zespół wystąpi w poznańskim Klubie U Bazyla w ramach trasy promującej najnowszy album grupy, "Bad Accent Anthems".

Klub U Bazyla / Poznań
29 sierpnia 2021

Bilety: 55-65 PLN

Punkty sprzedaży biletów: Biletomat.pl, ebilet.pl, Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt

Moscow Death Brigade to rosyjski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hardcore’a i rapu . W ich brzmieniu można usłyszeć inspiracje hip-hopem, punkiem czy nawet drum'n'bass, a to wszystko wypełnione jest tekstami nawiązującymi do sytuacji polityczno-społecznej. MDB to jeden z najbardziej aktywnych zespołów antyfaszystowskich w Rosji, przeciwstawiający się każdej formie uprzedzeń oraz dyskryminacji. Zespół często bierze udział w koncertach benefitowych i szerzy dobre słowo w całej społeczności. Grupa łączy ze sobą wszystkie subkultury - punków, skinheadów, footballowych hooliganów, metali, grafficiarzy czy hip-hopowców pokazując że wszyscy jesteśmy tacy sami i tworzymy międzynarodowy podziemny ruch oparty na przyjaźni, braterstwie i wolności.

Rosjanie mają na swoim koncie trzy albumy, z czego wydany dwa lata temu „Boltcutter” był bardzo intensywnie promowany na licznych trasach koncertowych (w tym na trzech wyprzedanych koncertach w Polsce) czy też dużych festiwalach. 10 kwietnia 2020 roku światło dzienne ujrzał trzeci album grupy, zatytułowany „Bad Accent Anthems”.

Koncerty

Moscow Death Brigade - Poznań