XIII edycja Ino-Rock przełożona na przyszły rok

Koncerty
2020-06-24
XIII edycja Ino-Rock przełożona na przyszły rok

Z powodu pandemii koronawirusa, zaplanowana na sierpień trzynasta już edycja Ino-Rock Festival nie odbędzie się.

W ramach pierwszej, dwudniowej odsłony imprezy mieli wystąpić Misia Furtak, Karolina Skrzyńska, Lucy In Blue, Eivor, Solstafir, Frontal Cortex, Retrospective, Long Distance Calling, Soen oraz Wishbone Ash. Niestety sytuacja związana z wirusem Covid-19 pokrzyżowała plany organizatorów:

Czekaliśmy z tą decyzją tak długo jak to możliwe. Analizowaliśmy wszystkie decyzje rządu, obserwowaliśmy przebieg pandemii w Polsce. I w końcu, z wielkim bólem serca, musimy podjąć tę decyzję - festiwal Ino-Rock w tym roku się nie odbędzie. Wciąż nie ma odpowiednich pozwoleń ze strony władz, a na dodatek ostatnie wyniki zachorowań w Polsce są jednymi z najwyższych w Europie. Stąd decyzja może być być tylko jedna.

Ino-Rock zawsze był najsympatyczniejszym letnim festiwalem w Polsce. Bezpiecznym i pełnym wszechobecnej radości. W tym roku spełnienie tych warunków okazało się niemożliwe.

Covid wygrał tegoroczną bitwę, ale nie wygra wojny. Zniszczył pracę bardzo wielu ludzi przygotowujących festiwal, zaburzył plany artystów, ale - mam nadzieję - wrócimy w 2021 dużo mocniejsi i damy odpór zarazie!

Liczymy na to bardzo, że nam w tym pomożecie.

Karnety i bilety zakupione na INO-ROCK Festival 2020 zachowują ważność na 2021 rok, kiedy to pod koniec sierpnia festiwal znów się odbędzie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby powrócił i to w niezmienionym składzie i wymiarze czasowym.

Zachowanie przez Was biletów będzie dla nas bardzo znaczącym wsparciem!