Mystic Festival 2021 potwierdza kolejne zespoły

Koncerty
2020-06-03
Mystic Festival 2021 potwierdza kolejne zespoły

Organizatorzy Mystic Festival 2021, który po raz pierwszy odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej, potwierdzili nazwy 12 zespołów, które wystąpią podczas nowej edycji.

Przypomnijmy, że w ramach Mystic Festival 2021 czeka nas jednak mnóstwo atrakcji. Wystąpi 70 zespołów, a impreza potrwa o trzy dni. Festiwal na stałe przenosi się na teren Stoczni Gdańskiej, gdzie na 10 hektarach powstanie pięć festiwalowych scen, w tym trzy open air. Będzie również wiele specjalnych stref i dodatkowych atrakcji.

Mystic Festival 2021 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021, a pierwszym potwierdzonym headlinerem będzie Judas Priest. Do weteranów heavy metalu dołączą również: Killing Joke, Heilung, Katatonia, Mgła, Obituary, Vader (grający całe "De Profundis"), Oranssi Pazuzu, Witchcraft, Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain oraz Motanka.

2-4 czerwca 2021
Stocznia Gdańska / Gdańsk

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:

Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania

Na stronie: https://www.mysticfestival.pl

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Organizatorzy zachęcają do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird.

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez posiadacza dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival.

Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży.

Wszyscy, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć udziału w Mystic Festival 2021 mogą zamienić swoje bilety na vouchery uprawniające do wstępu inne organizowane przez Mystic Coalition koncerty lub oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy. Na podjęcie decyzji posiadacze biletów mają czas do 9 listopada 2020 roku. Do tej pory będzie znana większość programu Mystic Festival 2021, będą też ogłoszone kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

Więcej na temat wymiany biletów na voucher lub zawrotu na stronie https://knockoutprod.net/pl i https://www.mysticfestival.pl

Koncerty

Mystic Festival 2021 - Gdańsk