OFF Festival Katowice: do zobaczenia w 2021 roku

Koncerty
2020-05-11
OFF Festival Katowice: do zobaczenia w 2021 roku

Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związany z nią zakaz organizowania imprez masowych OFF Festival Katowice 2020 nie odbędzie się. Impreza została przeniesiona na 2021 rok.

"To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata. Pandemia zniweczyła ciężką pracę setek ludzi, którzy przygotowywali dla Was tegoroczną edycję OFF Festivalu Katowice. Artyści, technicy, realizatorzy dźwięku, oświetleniowcy, ochroniarze, kierowcy, nasi pracownicy... – cała branża koncertowa balansuje już dziś na granicy katastrofy. My też stanęliśmy przed największym wyzwaniem w historii festiwalu. Przetrwamy, jeśli nam w tym pomożecie".

"Moją największą satysfakcją w tej pracy jest sprawianie Wam satysfakcji, czego nie mogę dzisiaj realizować. Musimy sobie z tym jednak jakoś radzić, a przeszkody są po to, żeby je pokonywać. Trzymajcie się i do zobaczenia za rok!" – mówi Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu.

Wejściówki zakupione na OFF Festival Katowice 2020 będą ważne w 2021 roku i gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najniższej cenie. Zachowanie biletu będzie wsparciem, dzięki któremu organizatorzy będą mogli przezwyciężyć bieżące problemy i skupić się na organizacji kolejnej edycji.

OFF Festival Katowice 2021 odbędzie się w dniach 6 - 8 sierpnia 2021 w Dolinie Trzech Stawów. Pierwszym ogłoszonym headlinerem imprezy jest Caribou.

Sprzedaż karnetów ruszy 10 sierpnia 2020 roku w cenie 369 zł (karnet 3-dniowy) oraz 459 zł (karnet 3-dniowy z polem namiotowym).

http://off-festival.pl/