VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - nowe terminy

Koncerty
2020-04-21
VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - nowe terminy

Organizatorzy VII Memoriału Ronniego Jamesa Dio podali do wiadomości nowe daty koncertów oraz wystosowali oświadczenie.

Wiadomo już, że ze względu na lockdown koncerty memoriału w maju się nie odbędą. Poniżej podajemy nowe terminy, licząc na normalizację sytuacji w najbliższych miesiącach. Będziemy obserwować ją na bieżąco i odpowiednio reagować. Podajemy też inne ważne informacje związane z koncertami. Przeczytajcie je dokładnie.

BILETY

Bilety kupione na koncerty majowe zachowują ważność. W związku z wyjątkową sytuacją nie można ich jednak zwracać. Jest to działanie siły wyższej. Każdy kupujący bilety w sieci akceptuje regulamin, w którym znajduje się regulujący to zapis.* Prosimy o wyrozumiałość. Jeśli ktoś nie może pojawić się w nowym terminie na koncercie, może przekazać swój bilet dowolnej osobie, albo wybrać się z nim na dowolny inny koncert memoriału - konieczna jest jedynie konsultacja mailowa (memorialdio@gmail.com)**

T-SHIRT-y

Wyprodukowaliśmy w ramach preorderów kilkadziesiąt sztuk koszulek pamiątkowych. Co do zasady, odbiór odbywa się na koncercie, ale sytuacja jest wyjątkowa. Jeśli ktoś chce dostać je wcześniej, prosimy o maila z adresem pocztowym (memorialdio@gmail.com). Konieczne będzie pokrycie kosztów przesyłki pocztowej, tj. 15 zł przelewem/1 szt i 18 zł/2 szt. w górę (ten sam numer konta, na który płaciliście za preorder). Czas na zaanonsowanie chęci otrzymania koszulki pocztą mija z końcem maja. Przesyłki zrealizujemy w pierwszej połowie czerwca.

*„Jeżeli data Wydarzenia ulegnie zmianie w wyniku działania siły wyższej, bilet zachowuje swoją ważność dla wydarzenia w nowym terminie. Kupującemu nie przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany biletu. Zdarzeniami siły wyższej są w szczególności: zmiany przepisów prawa powszechnie obowiązującego lub przepisów prawa miejscowego, (...) stan wyjątkowy, ogłoszenie żałoby narodowej, ogłoszenie epidemii, jak również działania sił przyrody(...)."

**W przypadku osób, które posiadając bilet na pozawarszawski koncert memoriału chciałyby na jego podstawie wybrać się na memoriał do Warszawy, konieczna będzie dopłata różnicy w kwocie uiszczona przelewem bezpośrednim do organizatora, po wcześniejszej konsultacji mailowej memorialdio@gmail.com

NOWE TERMINY

27.08 Warszawa, Hybrydy
28.08 Lublin, Klub Graffiti
29.08 Kraków, Garage Pub
04.09 Chorzów, Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
Cieszyn, Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn:
UWAGA - nowa data koncertu (prawdopodobnie 5 września) jest jeszcze w trakcie ustalania, sprzedaż biletów tymczasowo wstrzymaliśmy. Do końca kwietnia podamy ostateczne info!
10.09 Poznań, U Bazyla
11.09 Gdynia, Blues Club

Koncerty

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Warszawa

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Lublin

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Kraków

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Chorzów

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Cieszyn

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Poznań

VII Memoriał Ronniego Jamesa Dio - Gdynia