Dwa polskie koncerty God Is An Astronaut

Koncerty
2020-12-29
Dwa polskie koncerty God Is An Astronaut

God Is An Astronaut wraca do Polski na dwa koncerty w ramach trasy 'All Is Violent All Is Bright EU Tour 2021'.

Świetnie znana polskim fanom grupa God Is An Astronaut rusza ponownie w trasę. Okazja jest wyjątkowa, bowiem Irlandczycy świętują 15 urodziny swojego drugiego, przełomowego w karierze albumu „All Is Violent, All Is Bright”. Koncerty będą miał wyjątkową oprawę, a setlista zostanie oparta w głównej mierze na utworach ze wspomnianego krążka. Jednak nie zabraknie także innych hitów z blisko 18-letniej, bogatej kariery braci Kinsella.

Królowie post-rocka wystąpią 24 kwietnia 2021 w warszawskim klubie Niebo oraz 25 kwietnia w poznańskim klubie Tama.

UWAGA! NOWE DATY KONCERTU.

24.04.2021
Warszawa / Niebo

25.04.2021
Poznań / Tama

Bilety:
75 PLN - Biletomat.pl
80 PLN - eBilet, Eventim, Going, Empik bilety, Media Markt
90 PLN - w dniu koncertu

Organizator: Winiary Bookings

Od momentu powstania, blisko 18 lat temu, God Is An Astronaut postrzegany jest jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych oraz dynamiki z lekką dozą elektroniki. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach.

W rok 2020 wchodzą z sentymentem, bo bracia Kinsella zdecydowali się na melancholijną podróż w czasie do roku 2005, kiedy to światu ukazał się ich drugi, studyjny album „All Is Violent, All Is Bright”. Dla wielu fanów zespołu do dziś stanowi on opus magnum ich dyskografii, dzięki takim kompozycjom jak „Fragile”, „All Is Violent, All Is Bright”, „Forever Lost” czy też „Fireflies and Empty Skies”.

Trudno szukać w dyskografii grupy bardziej przebojowej, spójnej, ale zarazem niepokojącej i intensywnej składanki 10 utworów, które pozwalają nam przenieść się w blisko 50-minutową podróż po innym świecie. W kwietniu 2021 roku będziemy mogli ponownie usłyszeć ten album w zdecydowanej większości na żywo, a wyjątkową setlistę uzupełnią pozostałe, największe przeboje zespołu.