Igorrr w Warszawie - nowa data koncertu

Koncerty
2020-12-22
Igorrr w Warszawie - nowa data koncertu

Warszawski koncert Igorrr, w związku z epidemią koronawirusa został ponownie przeniesiony. Tym razem na listopad 2021 roku.

Igorrr wystąpi 26 listopada 2021 roku w stołecznym klubie Progresja. Muzyk przyjedzie do Polski, aby promować wydany w marcu 2020 roku album „Spirituality and Distortion” (Metal Blade Records). W roli supportów zobaczymy Otto Von Schirach oraz Drumcorps. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność w nowym terminie, a ze względu na zaistniałą zmianę, istnieje także możliwość dokonywania zwrotów.

Igorrr to wizja Francuza Gautiera Serre. Przez lata realizowana przez niego samodzielnie, a od 2017 roku funkcjonująca w czteroosobowej formacji z Gautierem odpowiadającym za kompozycje, programowanie i wokale. Pozostała trójka członków kapeli to wokaliści Laure Le Prunenec i Laurent Lunoir oraz bębniarz Sylvain Bouvier. Igorrr nagrywa dla jednoznacznie kojarzącej się z metalem wytwórni Metal Blade, ale metal bynajmniej nie wyczerpuje palety dźwięków tworzonej przez Francuza.

Gautier przyznaje się do inspiracji muzyką klasyczną, trip hopem, hip-hopem, death i black metalem, djentem, industrialem, czy tradycyjną muzyką z Bałkanów. Jak sam mówi: "Chcę po prostu tworzyć muzykę, którą kocham, bez zastanawiania się, czy jest ona zbyt skomplikowana albo zbyt odległa od tego, co lubią ludzie". Nie uznaje granic. Dla niego proces tworzenia to coś na kształt wielkiej imprezy, na której stawili się fani przeróżnych gatunków muzyki. Świetnie oddaje to, chociażby tytuł wydanego w 2017 roku albumu "Savage Sinusoid", którym Serre rozpoczął współpracę z Metal Blade. Gościnnie pojawił się na nim Travis Ryan z Cattle Decapitation.

26 listopada 2021
Warszawa / Progresja, Fort Wola 22

Bilety

80 PLN - przedsprzedaż
90 PLN - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions