Festiwal ZEW się budzi przeniesiony na jesień

Koncerty
2020-03-18
Festiwal ZEW się budzi przeniesiony na jesień

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz ze względu na decyzję rządu o odwołaniu imprez masowych, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, Festiwal ZEW się budzi 2020, zaplanowany w dniach 1-2 maja 2020, został przełożony na nowy termin.

"Jest nam smutno, że ZEW nie obudzi się w tym roku w majówkę, ale zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, artystów, ekip technicznych i pracowników festiwalu jest dla nas najważniejsze. Prosimy wszystkich o przestrzeganie wytycznych wydawanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Poczujmy teraz ZEW czystych rąk, pomocy i dobrych myśli, a ZEW obudzimy jesienią. Spotkajmy się 25-26 września w Bieszczadach i po raz trzeci poczujmy energię tych gór i najlepszej muzyki".

Bilety:

• Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w wydarzeniu w nowym terminie.
• Nabywcy przysługuje zwrot pieniędzy za bilety, jeśli nowy termin nie jest dogodny. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów zostaną przesłane do uczestników mailowo od partnera wydarzenia eBilet.pl.

Line-up:

Artyści, którzy mają zagrać na tegorocznej edycji festiwalu, w większości potwierdzili już możliwość przeniesienia występów na nowy termin – dołożymy starań, aby line-up pozostał bez zmian.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy Wam za wsparcie – do zobaczenia we wrześniu!

Ekipa Festiwalu ZEW się budzi

www.zewsiebudzi.pl
Bilety są dostępne na stronie zewsiebudzi.pl oraz na stronie partnera wydarzenia: ebilet.pl.

Koncerty

ZEW się budzi Festiwal 2020 - Cisna