Konkurs: Wygraj bilet na koncert Kvelertak!

Koncerty
2020-02-28
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Kvelertak!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na koncert norweskiej formacji Kvelertak, która już 8 marca 2020 wystąpi w krakowskim Kwadracie.

"Rok 2020 będzie wielki dla Kvelertak i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć zarówno starych, jak i nowych fanów!" W 2019 roku Kvelertak z nowym wokalistą Ivarem Nikolaisenem w składzie koncertował u boku Mastodon oraz podbijał europejskie letnie festiwale swoją mieszanką rock’n’rolla z lat 70 i norweskiego black metalu. 14 lutego 2020 ukazał się czwarty album grupy "Splid".

Mówi Ivar Nikolaisen: „Granie muzyki z tymi utalentowanymi facetami jest niezwykle fajne. Jest ogień i chaos! Nie miałem stałej pracy od czasów pracy w Burger Kingu w 1999, więc to jest moja pierwsza!” Vidar Linda wspomniał, że zespół ożywił się od kiedy dołączył do niego Ivar: „To tak jakbyśmy dostali „dodatkowy sprzęt” z Ivarem na liście. Ma w sobie dziką energię i niesamowicie dużo wkłada do zespołu. Jest dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy. Wszystkie koncerty z Ivarem były zabójcze!”

Landa dodaje: „Powrót do pisania piosenek i wspólnego grania był wspaniały. Jest to inna forma pracy, którą wszyscy lubimy i każdy ma swój głos w tym procesie. Mamy kompletnie nową energię z Ivarem na pokładzie, który daje nam przewagę. Nasza najnowsza płyta jest tym czego ludzie oczekują od albumu Kvelertak. Może nawet czymś więcej.”

Jako support wystąpią zespoły Planet of Zeus i Blood Command.

8 marca 2020
Kraków / Klub Kwadrat

Bilety od 77 PLN na stronie https://www.livenation.pl/

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Kvelertak wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do środy (4 marca) do północy.

Pytanie: Jacy muzycy i z jakich zespołów wystąpili gościnnie na najnowszym albumie Kvelertak "Splid"?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za maile. Prawidłowa odpowiedź to Nate Newton (Converge) i Troy Sanders (Mastodon). Podwójne wejściówki otrzymują: Grzegorz Kadeja i Aleksandra Stasiak. Gratulujemy!

 

Koncerty

Kvelertak - Kraków