Dwa polskie koncerty Deathstars

Koncerty
2020-08-12
Dwa polskie koncerty Deathstars

Szwedzka grupa wraca do gry po kilkuletniej przerwie i w ramach zaplanowanej na jesień trasy dwukrotnie wystąpi w Polsce.

Deathstars planuje wydać niedługo swój kolejny album, którego szczegóły nie zostały jeszcze podane, ale według najświeższych wieści od zespołu - prace nad płytą trwają. Znamy już nowe daty koncertów zapowiadanych pierwotnie na wrzesień 2020. Deathstars zaprezentują się 21 września 2021 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 22 września 2021 roku we wrocławskiej Pralni.

Powstały w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat rezydujący w Sztokholmie zespół, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe kapeli to gitarzysta i klawiszowiec Emil "Nightmare Industries" Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas "Whiplasher Bernadotte" Bergh. Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas "Skinny Disco" Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric "Cat Casino" Bäckman oraz perkusista Marcus "Nitro" Johansson (dołączył w 2019 roku).

Nazwa Deathstars zaczęła szybko docierać do coraz większego grona odbiorców na świecie po albumie "Night Electric Night" z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Szwedzi mieli okazję również supportować jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Ten zestaw mogli zobaczyć także polscy fani.

UWAGA! NOWE DATY KONCERTÓW

21 września 2021
Warszawa / Hydrozagadka

22 września 2021
Wrocław / Pralnia

Bilety na koncerty są dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie).

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach koncertów. Ze względu na zmianę terminu wydarzenia została uruchomiona również możliwość dokonywania zwrotów.

Organizator: Knockout Productions

 

Zdjęcie: Tim Tronckoe