The Pineapple Thief wracają do Polski

Koncerty
2020-02-19
The Pineapple Thief wracają do Polski

The Pineapple Thief zapowiadają wydanie nowego albumu oraz trasę koncertową, która będzie promowała nadchodzące wydawnictwo. W Polsce zespół wystąpi w listopadzie na dwóch koncertach. 

Po sukcesie europejskich oraz amerykańskich koncertów, związanych z promocją albumu "Dissolution", zespół ponownie rusza w trasę, która obejmie ponad 40 występów w 18 krajach.

Promując dwunasty album studyjny "Dissolution" wydany w lecie 2018 roku, The Pineapple Thief zaprezentowali swoje dynamiczne, progresywne, post-rockowe brzmienie i wciągające, melancholijne melodie w Europie, Kanadzie, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Nagrania z tych występów zostały opublikowane na albumie “Hold Our Fire” – trzecim w dorobku zespołu albumie koncertowym.

“2019 rok zakończyliśmy naszą pierwszą trasą koncertową po Ameryce Północnej, która była dla nas symbolicznym zamknięciem epoki 'Dissolution'” - wyjaśnia wokalista, autor tekstów i gitarzysta Bruce Soord. “Teraz jesteśmy całkowicie skupieni na 2020 roku, który zapowiada się dla nas niesamowicie. Obecnie dodajemy ostatnie szlify do naszego nadchodzącego albumu. Ta płyta, trzecia odkąd Gavin (Harrison) do nas dołączył, składa się w idealną całość. Nasza czwórka pracowała nad nią przez ponad rok i to będzie świetne uczucie móc wyruszyć z tym materiałem w trasę.”

17 listopada
Klub Studio, Kraków

18 listopada
Klub Stodoła, Warszawa

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w piątek, 21 lutego o godz. 10:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.
Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 19 lutego godz. 12:00 – piątek, 21 lutego godz. 9:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 20 lutego godz. 10:00 – piątek, 21 lutego godz. 10:00 na Ticketmaster.pl

The Pineapple Thief:

Bruce Soord – wokalista, gitarzysta, kompozytor
Gavin Harrison – perkusja
Jon Sykes – bas
Steve Kitch – klawisze

 

Koncerty

The Pineapple Thief - Kraków

The Pineapple Thief - Warszawa