P.O.D. wystąpi w Warszawie

Koncerty
2020-02-17
P.O.D. wystąpi w Warszawie

Już w czerwcu do warszawskiej Proximy zawita formacja P.O.D.

Cztery albumy w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu, kilkanaście znakomitych singli (w tym m.in. „Youth Of The Nation”, „Alive” oraz „Will You”), trzy nominacje do Grammy oraz przeszło 12 mln sprzedanych – tym może pochwalić się pochodząca z kalifornijskiego San Diego formacja P.O.D. Grupa działa od 1992 roku, a jej ostatnim, dziesiątym wydawnictwem jest album „Circles” z 2018 roku (Mascot Label Group).

P.O.D. kojarzone jest z chrześcijańskim nurtem rocka, choć muzycy podkreślają, że ich przekaz jest bardziej uniwersalny. W każdy razie ich muzyka oparta jest na soczystych, łatwych do zapamiętania riffach i chwytliwych refrenach o hymnowym potencjale. Nierzadko zespół korzysta z elementów innych gatunków, chociażby hip-hopu czy reggae.

Przełomem w karierze P.O.D. była trzecia płyta "The Fundamental Elements of Southtown" (platyna w USA), a status gwiazd dał im kolejny album "Satellite" (potrójna platyna w USA) z przebojowym singlem "Alive" (nominacja do Grammy). Nieźle radziły też sobie kolejne, "Youth Of The Nations" i Satellite". Później podobnych sukcesów komercyjnych już nie odniósł, ale zawsze nagrywał wartościową, szczerą, rockową muzykę.

21 czerwca 2020
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

UWAGA! KONCERT ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN

Bilety:
90 PLN - przedsprzedaż
100 PLN - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions