Konkurs: Wygraj bilet na koncert Dance With The Dead

Koncerty
2020-02-10
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Dance With The Dead

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wraca do Polski. Wygraj bilet na koncert w naszym konkursie!

Duet wystąpi 24 lutego 2020 roku w klubie Pralnia we Wrocławiu, a supportować ich będzie kanadyjskie Das Mörtal.

Dance With The Dead to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w gatunku synthwave/retro/cyberpunk. Utworzony w Orange County w Kalifornii duet to Justin Pointer oraz Tony Kim. Obaj wcześniej występowali w różnych metalowych zespołach co wyraźnie słychać w ich twórczości. Dance With The Dead to mieszkanka synthów z metalem inspirowana horrorami Johna Carpentera z lat '80. Duet może się także pochwalić występami u boku takich nazw jak Perturbator, Manilla Road czy Neurosis. Zespół ma na koncie 6 długogrających albumów, a ostatni z nich „Loved To Death” ukazał się w sierpniu 2018 roku. Można na nim usłyszeć m.in. Nick’a Hipa z As I Lay Dying. Na początku 2020 roku ukazała się najnowsza EPka grupy, "Blackout". 

24.02.2020
Wrocław / Klub Pralnia

Bilety: 
75 PLN - www.winiarybookings.pl (limitowana pula 100 biletów) 
80 PLN - biletomat, ebilet, eventim, ticketmaster, ticketos, Media Markt, Empik
85 PLN - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Dance With The Dead. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (16 lutego) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Bilety na koncert otrzymują: Agnieszka Franus i Wojciech Wójcicki. Gratulujemy!

 

Koncerty

Dance With The Dead - Wrocław