Koncert Zakk Sabbath już za kilka dni

Koncerty
2020-02-07
Koncert Zakk Sabbath już za kilka dni

Już za kilka dni, 11 lutego, do warszawskiej Progresji po raz pierwszy zawita Zakk Wylde ze swoim projektem Zakk Sabbath, oddającym hołd legendarnej grupie Black Sabbath.

Trasa „In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour”, w ramach której projekt Zakka Wylde wystąpi w Polsce, to prezentacja najważniejszych utworów zespołu Black Sabbath. Gitarzysta nie kryje swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnych Sabbathów. 

Skład Zakk Sabbath:

Zakk Wylde – gitara (Black Label Society, Ozzy Osbourne)
Blasko – gitara basowa (Ozzy Osbourne, Rob Zombie)
Joey Castillo - perkusja (Danzig, Queens Of The Stone Age)

W roli suportu zobaczymy DJa Matta Stocksa, który prowadzi swój autorski podcast „Life in the Stocks”. Jego gośćmi są muzycy, w tym Gene Simmons, Tom Morello czy Perry Farrell. Jako DJ grał na wielu brytyjskich festiwalach (m.in. Reading i Download).

Rozpiska koncertu:

19.00 - otwarcie bram
20.00 - Matt Stocks
21.00 - Zakk Sabbath

11.02.2020
Warszawa / Progresja

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
150 zł przedsprzedaż
170 zł w dniu koncertu

Bilety na stronach: http://shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl i www.biletin.pl.

Zakk Sabbath to obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzym Osbournem i kariery solowej, kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde. Wirtuoz gitary składa hołd Black Sabbath i prezentuje w swoim koncertowym programie najważniejsze utwory kapeli. Fani usłyszą m.in. „War Pigs”, „N.I.B” czy „Snowblind”, które wykonane z należytym pietyzmem, sprawią, że czar najważniejszego zespołu metalowego powróci. Wspólne granie z Ozzym zbliżyło Zakka do muzyki Sabbath, a zdobyte doświadczenie powoduje, że utwory brzmią z pełną mocą. Koncert w Warszawie nawiąże do 50 rocznicy wydania debiutanckiej płyty legendarnych muzyków z Birmingham. Fani będą mogli zakupić specjalnie przygotowane wydawnictwo – odtworzony przez Zakk Sabbath debiutancki album Black Sabbath, który został nagrany na taśmie analogowej w ciągu 24 godzin.

Koncerty

Zakk Sabbath - Warszawa