Koncerty Editors coraz bliżej!

Koncerty
2020-01-23
Koncerty Editors coraz bliżej!

Już na początku lutego, w ramach promocji albumu Black Gold wystąpi zespół Editors. Koncerty odbędą się w Krakowie i Warszawie.

"Black Gold", album z największymi hitami zespołu, jest kontynuacją dotychczasowej, niewątpliwie pełnej pasji twórczej 15-letniej kariery zespołu. Płyta ukazała się 25 października 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Play It Again Sam i zawiera 13 utworów pochodzących z 6 albumów studyjnych, a także 3 zupełnie nowe piosenki: „Upside Down”, hymn festiwalowy „Frankenstein” oraz tytułowy utwór „Black Gold”.

„W dzisiejszych czasach długowieczność może nie być postrzegana jako cool, ja uważam, że jest - mówi wokalista Thomas Smith. "Ugruntowaliśmy to, czym jest nowa wersja zespołu i myślę, że nowe utwory pokazują, że Editors jest nienasycony. Zawsze czuliśmy się jak outsiderzy, ale chcieliśmy pisać piosenki, które łączą się emocjonalnie z ludźmi i rezonują w głębszy sposób. To może brzmieć pretensjonalnie, ale są ludzie, dla których nasz zespół wiele znaczy. Zawsze tego chciałem”.

W roli supportu wystąpi Whispering Sons.

4.02.2020
Klub Studio, Kraków

5.02.2020
COS Torwar, Warszawa

Bilety od 130 PLN dostępne na https://www.ticketmaster.pl

 

Koncerty

Editors - Kraków

Editors - Warszawa