Scream Maker w Warszawie z nową gitarzystką

Koncerty
2020-01-07
Scream Maker w Warszawie z nową gitarzystką

30 stycznia w warszawskich Hybrydach wystąpi heavymetalowa formacja Scream Maker. W jej składzie zobaczymy nową gitarzystkę Adę Kaczanowską.

Warszawska kapela Scream Maker nie rozpieszczała stołecznych fanów – po raz ostatni zagrała w rodzimym mieście jesienią 2017 r. To się zmieni wkrótce. 30 stycznia Scream Maker zagra w klubie Hybrydy. Będzie to koncertowy debiut w zespole gitarzystki Ady Kaczanowskiej. Ada dotąd była znana głównie z działalności "youtubowej" – jej wersje metalowych klasyków zyskały miliony odtworzeń. Zespół zapowiedział także, że zagra premierowo nowe utwory z nadchodzącej płyty "Bloodking."

Razem ze Scream Maker wystąpi heavymetalowy skład Młot Na Czarownice.

Scream Maker działa już od niemal dekady, wydał trzy płyty, zagrał ponad 350 koncertów, w tym przed Judas Priest i Motorhead oraz regularne trasy w Chinach, a obecnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem. "Jesteśmy już blisko końca nagrań. Będzie cios. Coś znacznie mocniejszego niż dotąd" - mówi Michał Wrona, pierwszy gitarzysta kapeli i kompozytor. Od 2016 r. na stanowisku drugiego gitarzysty trwała nieustanna rotacja, chłopaki postanowili ustabilizować sytuację. "Nie chcieliśmy, żeby Michał był w tym heavymetalowym graniu taki samotny, więc znaleźliśmy mu sympatyczne towarzystwo. Ada to ambitna gitarzystka, energetyczna, entuzjastycznie nastawiona. Kogoś takiego nam było trzeba" - mówi wokalista Sebastian Stodolak.

Bilety w cenie 20 zł są już dostępne online: https://goout.net/pl/
Cena w dniu koncertu wynosi 25 zł

Fot. Mateusz Zelnik

Koncerty

Scream Maker - Warszawa