The Australian Pink Floyd Show w Krakowie

Koncerty
2019-12-13
The Australian Pink Floyd Show w Krakowie

The Australian Pink Floyd Show na jedynym koncercie w Polsce. Zespół wystąpi 25 lutego w Tauron Arena Kraków w ramach nowej trasy All That You Feel 2020 World Tour.

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2020 roku The Australian Pink Floyd Show powróci z trasą All That You Feel 2020 World Tour, podczas której zespół zaprezentuje wszystkie te kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie. Będzie to niezwykła przekrojowa podróż przez twórczość Floydów od płyty "Ummagumma" po "The Division Bell", podczas której The Australian Pink Floyd Show z jeszcze większym oddaniem zaangażują się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

25.02.2020
Tauron Arena Kraków

Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży:
Płyta I kat. (siedzące) - 195 PLN
Płyta II kat. (siedzące) – 165 PLN
Sektory I kat. – 195 PLN
Sektory II kat. - 185 PLN

Bilety do nabycia na stronach: http://shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Zdjęcie: Dariusz Ptaszyński

Koncerty

The Australian Pink Floyd Show - Kraków