Dwa polskie koncerty Hammerfall

Koncerty
2019-12-11
Dwa polskie koncerty Hammerfall

Hammerfall, jedna z najlepszych formacji power metalowych wystąpi w lutym na dwóch koncertach w Polsce.

16 sierpnia ukazał się najnowszy album Hammerfall, ”Dominion”, a z końcem stycznia 2020 zespół wyruszy w europejską trasę koncertową, która będzie promować to wydawnictwo. W roli supportu zobaczymy Battle Beast oraz Serious Black.

„Dominion” to już jedenasty album w dorobku HammerFall, a drugi w barwach Napalm Records. Płyta ukazała się 16 sierpnia, a promują ją utwory „(We Make) Sweden Rock”, "One Against The World" i „Dominion”. Oscar Dronjak, gitarzysta zespołu: “Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być świetna. To stwierdzenie jak mantra przyświecało nam przy pracach nad każdym aspektem tej płyty, od pisania piosenek i prób po produkcję oraz partie każdego członka formacji. Rezultatem jest właśnie ‘Dominion’, potężna siła natury, której nie można powstrzymać. Gdy ją usłyszysz, zrozumiesz”.

Na płycie znalazło się 12 kompozycji, a okładkę zaprojektował znany artysta Samwise Didier. W ramach jej promocji zespół wystąpił na największych letnich festiwalach muzycznych (m.in. Wacken Open Air), a następnie koncertował za Oceanem. Klubowa europejska trasa koncertowa rozpocznie się 30 stycznia występem w Bremie i potrwa do 23 lutego. Hammerfall na Starym Kontynencie wspomagać będą dwa zespoły: Battle Beast oraz Serious Black.

Joacim Cans, wokalista grupy, tak mówi o nadchodzącej trasie koncertowej: “Towarzyszyć nam będzie nie tylko, jako gość specjalny, jeden z najbardziej obiecujących zespołów metalowych, Battle Beast, ale też wspierać nas będzie Serious Black. W wielu miastach zagramy także w większych salach koncertowych oraz na arenach, gdzie zaprezentujemy największą i najbardziej zapierającą dech w piersiach produkcję w historii. Nie możemy już doczekać się spotkania z niesamowitymi fanami Hammerfall w całej Europie. Jeśli w przyszłym roku będziesz mógł wziąć udział tylko w jednym koncercie, to właśnie to jest ten występ, który możesz wybrać.”

18.02.2020
Warszawa, Progresja

19.02.2020
Kraków, Studio

Otwarcie bram: 19:00
Start: 19:30

Ceny biletów (w przedsprzedaży/ w dniu koncertu):
Warszawa: 120 /140 zł
Kraków: stojące - 120/ 140 zł; siedzące - 140/160 zł

Bilety do nabycia na stronach: http://shop.metalmind.com.pl/ (kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

 

Koncerty

Hammerfall - Warszawa

Hammerfall - Kraków