Aerosmith na koncercie w Polsce

Koncerty
2019-12-06
Aerosmith na koncercie w Polsce

Aerosmith wraca do Polski. Amerykańska legenda rocka wystąpi 12 lipca w krakowskiej Tauron Arenie.

Aerosmith, 4-krotny zdobywca Grammy ogłosił właśnie plany na europejską przyszłoroczną trasę koncertową. 2020 European Tour rozpocznie się w sobotę 13 czerwca w Mediolanie (Włochy) na iDays Festival. Grupa następnie odwiedzi takie kraje jak Szwajcaria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Austria, Polska, Wielka Brytania, Węgry, Dania, a całość trasy zwieńczy występ w Niemczech 27 lipca 2020.

Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu piecu dekad od powstania.

Aerosmith są laureatami nieskończenie wielu nagród, a w styczniu, zespół zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares Person of the Year. Formacja, która na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszech czasów.

12 lipca 2020
Tauron Arena / Kraków

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 13 grudnia o godzinie 10:00 na stronie www.livenation.pl i www.Ticketmaster.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się 11 grudnia o 9.00 i potrwa do 13 grudnia do 9.00.
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 12 grudnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 13 grudnia do 10.00.

Koncerty

Aerosmith - Kraków