Motionless in White w Warszawie

Koncerty
2019-12-03
Motionless in White w Warszawie

17 czerwca 2020 w Warszawie wystąpi Motionless in White. Na scenie klubu Stodoła zobaczymy również formacje August Burns Red, Bury Tomorrow i Crystal Lake.

Motionless in White pochodzi z Scranton w Pensylwanii, a w jego skład wchodzą Chris „Motionless” Cerulli (wokal prowadzący), Ryan Sitkowski (gitara prowadząca), Ricky „Horror” Olson (gitara rytmiczna), Vinny Mauro (perkusja) oraz Justin Morrow (bas). „Jesteśmy zespołem wywodzącym się z małego miasta „niebieskich kołnierzyków”, mówi Chris. „Włożyliśmy w to wszystko dziesięć lat ciężkiej pracy i z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę. Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji”.

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi i wnosi go na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Album "Reincarnate", wydany w 2014 roku, wspiął się na 9 miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu. Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock i odnotował ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów w Spotify. Motionless in White dzielił sceny z takimi zespołami jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrał na wielu prestiżowych festiwalach m.in Warped Tour, Aftershock, Rock On The Range, czy Rock Allegiance. Dyskografię grupy zamyka "Disguise" z czerwca 2019 roku.

"Jesteśmy dość prostym zespołem, jeśli chodzi o nasze intencje” – podsumowuje Chris. „Wyłącz głowę, oderwij się od rzeczywistości, słuchaj muzyki. Właśnie do tego zachęcamy. Chcemy dać ludziom coś, co pozwoli im uciec od życiowych problemów. Mamy nadzieję, że słuchając naszych piosenek ich miłość do muzyki zostanie przywrócona lub podtrzymana.”

Bilety w cenie od 99 PLN dostępne na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

UWAGA! KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY