Joe Satriani wraca do Polski!

Koncerty
2019-11-25
Joe Satriani wraca do Polski!

Joe Satriani wraca do Polski. Maestro wystąpi 5 maja 2020 w warszawskiej Stodole.

Światowej sławy wirtuoz gitary, Joe Satriani, ogłasza swoją trasę koncertową zaplanowaną na 2020 rok. „The Shapeshifting Tour” rozpocznie się 15 kwietnia 2020 roku w Niemczech i dotrze m.in. do Szwajcarii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Czech, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji i Polski.

Na koncertach będzie można usłyszeć utwory z nowego albumu, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień. Artysta zapowiada, że występy na żywo będą również zawierały uwielbiane przez fanów utwory takie jak “Surfing With The Alien”, “Cherry Blossoms”, “Always with Me, Always with You” czy ”Flying In A Blue Dream”. Obok Satrianiego, w skład zespołu koncertowego, który będziemy mieli szanse usłyszeć w warszawskim klubie Stodoła wchodzą: znany perkusista Kenny Aronoff (John Fogerty), basista Bryan Beller (Aristocrats) i klawiszowiec Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc).

Przez dwie dekady Joe Satriani podróżował po świecie, grając wyprzedane koncerty zarówno jako headliner, jak i założyciel i pomysłodawca słynnego cyklu koncertów „G3”. Satriani wydał do tej pory wiele albumów studyjnych oraz albumów w wersji live, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z jego wielu solowych albumów, dwa z nich zyskały status platyny, a cztery inne pokryły się złotem. Artysta ma również na swoim koncie 15 nominacjami do nagrody Grammy.

5 maja 2020
Warszawa, Klub Stodoła

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w piątek 29 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl,Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.
Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 27 listopada 10:00 – piątek, 29 listopada 9:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 28 listopada 10:00 – piątek, 29 listopada 10:00 na Ticketmaster.pl

Zdjęcie: Robert Wilk

Koncerty

Joe Satriani - Warszawa