Joe Satriani wraca do Polski!

Koncerty
2020-04-20
Joe Satriani wraca do Polski!

Joe Satriani wraca do Polski. Maestro wystąpi 18 maja 2021 w warszawskiej Stodole.

Światowej sławy wirtuoz gitary, Joe Satriani, wyruszy w trasę „The Shapeshifting Tour” promującą nowy album, który ukazał się w kwietniu.

Artysta zapowiada, że występy na żywo będą również zawierały uwielbiane przez fanów utwory takie jak “Surfing With The Alien”, “Cherry Blossoms”, “Always with Me, Always with You” czy ”Flying In A Blue Dream”. Obok Satrianiego, w skład zespołu koncertowego, który zobaczymy w warszawskim klubie Stodoła wchodzą: znany perkusista Kenny Aronoff (John Fogerty), basista Bryan Beller (Aristocrats) i klawiszowiec Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc).

Przez dwie dekady Joe Satriani podróżował po świecie, grając wyprzedane koncerty zarówno jako headliner, jak i założyciel i pomysłodawca słynnego cyklu koncertów „G3”. Satriani wydał do tej pory wiele albumów studyjnych oraz albumów w wersji live, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z jego wielu solowych albumów, dwa z nich zyskały status platyny, a cztery inne pokryły się złotem. Artysta ma również na swoim koncie 15 nominacjami do nagrody Grammy.

UWAGA! NOWY TERMIN:

18 maja 2021
Warszawa, Klub Stodoła

Bilety dostępne na LiveNation.pl

 

Zdjęcie: Robert Wilk