Konkurs: Wygraj bilet na koncert Cult of Luna!

Koncerty
2019-11-15
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Cult of Luna!

Już 8 grudnia w Warszawie wystąpią post-metalowi giganci z Cult Of Luna. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na ten koncert!

Szwedzi zagrają 8 grudnia w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams.

8.12.2019
Progresja / Warszawa

Czasówka koncertu:

19:00 - otwarcie klubu
19:20 - A.A. Williams
20:10 - Brutus
21:20 - Cult of Luna

Od 20 lat Cult of Luna jest jednym z wiodących ogniw światowej sceny post metalowej. Zespół ciągle ewoluuje, przesuwając granice gatunku z albumu na album, aby odkrywać najmroczniejsze i najbardziej mgliste, ale też najsuchsze i najbardziej gwałtowne muzyczne pejzaże. Fani czekali na studyjny album Szwedów od 2013 roku, kiedy to świat usłyszał „Vertikal 1&2”. Oczywiście, od tamtej pory mogliśmy uświadczyć „Mariner”, czyli album nagrany wspólnie z Julie Christmas, a także DVD „Years In A Day” z kwietnia 2017 roku. Wreszcie jednak 20 września ukazał się nowy krążek, zatytułowany "A Dawn to Fear". Właśnie ten materiał grupa będzie promować podczas koncertu w Polsce.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Cult of Luna. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (24 listopada) do północy.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za Wasze liczne maile. Wejściówki na koncert otrzymują: Magdalena Rożek i Marcin Ćwiok. Gratulujemy.

 

Koncerty

Cult of Luna - Warszawa