Smolik / Kev Fox w Katowicach

Koncerty
2019-11-12
Smolik / Kev Fox w Katowicach

Cztery lata po wydaniu debiutu oraz dwa lata po premierze EP, duet Smolik / Kev Fox wyrusza w trasę koncertową. W jej ramach wystąpi m.in. w Kinoteatrze Rialto w Katowicach.

Podczas trasy zespół zagra zarówno utwory z pokrytego platyną debiutanckiego albumu jak i z EP "Queen Of Hearts", nagrywanej w Real World Studios. Po tej trasie duet skupia się na pracy studyjnej, by jak najszybciej zamknąć etap komponowania i produkcji kolejnego pełnowymiarowego albumu.

"Queen Of Hearts" czyli EP duetu Smolik / Kev Fox, na którą składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK należącym do Petera Gabriela. Premiera koncertowa miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści wykonali utwór "Queen Of Hearts" oraz kilka kompozycji z debiutanckiego albumu. Materiał EP uzupełniają "On The Quiet" i "All The Saints" oraz niespodzianka w postaci wersji "Queen Of Hearts" z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. EP ukazała się jesienią 2018 roku. Obecnie artyści pracują w studio nad kolejnym albumem.

Debiutancki album Smolik / Kev Fox był jednym z najlepiej ocenianych wydawnictw 2015 roku, za które artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

13 grudnia 2019
Kinoteatr Rialto / Katowice

Bilety w cenie 79 PLN dostępne na stronie: https://www.filmowa.net/

Koncerty

Smolik / Kev Fox - Katowice