Kiss ponownie w Polsce!

Koncerty
2019-11-08
Kiss ponownie w Polsce!

Kiss wraca do Polski! Zespół wystąpi w naszym kraju 15 lipca 2020 w Arenie Gliwice. 

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, Kiss wyruszył w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną 'End Of The Road'. W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni. Zespół poinformował o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce!

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, Kiss przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z Kiss Army.

„Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji.

Kiss Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani"

15 lipca 2020
Arena Gliwice

Bilety:

Fan Club KISS Army: 10 listopada (niedziela) od godz. 10:00 - 13 listopada (środa) do godz. 09:00
Citi Handlowy: 11 listopada (poniedziałek) od godz. 10:00 - 13 listopada (środa) do godz. 09:00
Ticketmaster: 12 listopada (wtorek) od godz. 10:00 na Ticketmaster.pl - 13 listopada (środa) do godz. 10:00

Zdjęcie: Paweł Mielko 

Koncerty

Kiss - Gliwice