Igorrr w kwietniu w Warszawie

Koncerty
2019-11-05
Igorrr w kwietniu w Warszawie

Knock Out Productions zaprasza na koncert Igorrr, który odbędzie się w kwietniu 2020 roku w Warszawie.

Igorrr wystąpi 17 kwietnia 2020 roku w stołecznym klubie Proxima. Muzyk przyjedzie do Polski, aby promować niedawno zapowiedziany album „Spirituality and Distortion” (2020, Metal Blade Records).

Igorrr to wizja Francuza Gautiera Serre. Przez lata realizowana przez niego samodzielnie, a od 2017 roku funkcjonująca w czteroosobowej formacji z Gautierem odpowiadającym za kompozycje, programowanie i wokale. Pozostała trójka członków kapeli to wokaliści Laure Le Prunenec i Laurent Lunoir oraz bębniarz Sylvain Bouvier. Igorrr nagrywa dla jednoznacznie kojarzącej się z metalem wytwórni Metal Blade, ale metal bynajmniej nie wyczerpuje palety dźwięków tworzonej przez Francuza.

Gautier przyznaje się do inspiracji muzyką klasyczną, trip hopem, hip-hopem, death i black metalem, djentem, industrialem, czy tradycyjną muzyką z Bałkanów. Jak sam mówi: "Chcę po prostu tworzyć muzykę, którą kocham, bez zastanawiania się, czy jest ona zbyt skomplikowana albo zbyt odległa od tego, co lubią ludzie". Nie uznaje granic. Dla niego proces tworzenia to coś na kształt wielkiej imprezy, na której stawili się fani przeróżnych gatunków muzyki. Świetnie oddaje to, chociażby tytuł wydanego w 2017 roku albumu "Savage Sinusoid", którym Serre rozpoczął współpracę z Metal Blade. Gościnnie pojawił się na nim Travis Ryan z Cattle Decapitation.

17 kwietnia 2020
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY NA INNY TERMIN

Bilety
80 PLN - przedsprzedaż
90 PLN - w dniu koncertu