Konkurs: Wygraj bilet na koncert Cockney Rejects

Koncerty
2019-10-16
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Cockney Rejects

Już 2 listopada w poznańskim Klubie U Bazyla wystąpi Cockney Rejects, który w tym roku obchodzi 40-lecie działalności. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na koncert.

Cockney Rejects zostało założone przez czwórkę dzieciaków z londyńskiego East Endu pod koniec lat '70. Wówczas byli oni już stałymi bywalcami w zadymionych klubach bokserskich oraz w pubów West Hamu z mając na swoim koncie doświadczenia wykraczające po za ich dziecięce czułe lata. Byli pierwszym oryginalnym zespołem, który spawał rockowe rytmy z singalongami. Wypadli z East Endu jak oszalały pociąg towarowy, rozgniatając wszystko na swojej drodze. Muzyka, którą tworzyli, nie umarła, ponieważ amerykańskie zespoły, takie jak Rancid, Green Day czy Dropkick Murphys zawsze odwoływały się do zespołu jako do jednego z głównych wpływów ich muzyki. Cockney Rejects stało się kultem nowej generacji. Londyńczycy z okazji 40-lecia zagra po raz pierwszy w Poznaniu w oryginalnym składzie.

W roli supportu zobaczymy Lazy Class i The Sandals.

2.11.2019
Poznań / Klub U Bazyla

Bilety: 
75 - www.winiarybookings.pl (KOLEKCJONERSKIE)
80 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
90 - w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Cockney Rejects. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do środy (23 października) do północy.

Koncerty

Cockney Rejects - Poznań