Konkurs: Wygraj bilet na koncert Aborted i Entombed A.D.

Koncerty
2019-10-03
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Aborted i Entombed A.D.

Już 23 października w warszawskim klubie Proxima, w ramach trasy Hell Over Europe, jako co-headlinerzy wystąpią formacje Aborted i Entombed A.D. Wygraj bilet na ten koncert.

Giganci z Carcass, Napalm Death i Autopsy doczekali się licznych potomków, a Aborted to ich najbardziej udane dziecko. Jedyną osobą w składzie, pamiętającą początki zespołu z 1995 roku, jest wokalista Sven de Caluwé. Oprócz niego kwintet tworzą zaprawieni w bojach zawodnicy, którzy przewinęli się przez większość klubowych scen Europy oraz przez takie kapele jak Atrocity, God Dethroned, System Divide, czy Prostitute Disfigurement. Dyskografię grupy zamyka ubiegłoroczny album "Terrorvision".

Entombed A.D. powstał w 2014 roku po rozłamie w składzie legendarnej deathmetalowej grupy Entombed. Pod nową nazwą postanowili działać wokalista Lars Göran Petrov, perkusista Olle Dahlstedt, gitarzysta Nico Elgstrand oraz odpowiadający za gitarę basową Victor Brandt - muzycy ostatniego wcielenia Entombed. Kwartet z przyczyn prawnych musiał zmodyfikować nazwę. Formacja Entombed A.D. "zadebiutowała" w 2014 roku albumem "Back To The Front". Kolejne wydawnictwo zatytułowane "Dead Dawn" trafiło na półki sklepowe w lutym 2016 roku. Zespół będzie promować najnowszy krążek, "Bowels Of Earth", który ukazał się 30 sierpnia.

Wieczór otworzy Baest z Dani.

23.10.2019
Warszawa / Proxima

75 - https://winiarybookings.pl/bilety/
80 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
90 - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Entombed. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do środy (9 października) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety na koncert otrzymują Darek Turczyński i Sebastian Wiewiór. Gratulujemy!

 

Koncerty

Aborted & Entombed A.D. - Warszawa